Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=осудність<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Зайцев, О. В.
    Науково-практичний коментар до ст. 20 "Обмежена осудність" Кримінального кодексу України [Текст] / О. В. Зайцев // Вісник Верховного Суду України. - 2009. - № 4. - С. 41-44
ББК 67
Рубрики: Кримінальне право

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.
343.2/.7
М 48


    Мельник, М.
    Психологічний та кримінальний аналіз поняття "обмежена осудність" [Текст] / М. Мельник // Право України. - 2011. - № 2. - С. 341-343
Рец. на Марчак В.Я. Обмежена осудність: психолого-правовий зміст : Монографія / В. Я. Марчак. - Чернівці : ЧНУ, 2010.- 410 с.
УДК
Рубрики: Кримінальне право
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне право

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Басай, В.
    Щодо питання про "обмежену осудність" [Текст] / В. Басай // Право України. - 2011. - № 3. - С. 357-359
Рец. на Марчак В.Я. Обмежена осудність: психолого-правовий зміст : монографія / В. Я. Марчак. - Чернівці: Чернів. нац. ун-т, 2010.- 410 с.
УДК
Рубрики: Кримінальне право
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне право -- обмежена осудність

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Тацій, В.
    Кримінальний кодекс України - правова основа боротьби зі злочинністю в Україні [Текст] / В. Тацій, В. Сташис // Право України. - 2012. - № 1-2. - С. 243-257
УДК
Рубрики: Кримінальне законодавство
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
декриміналізація -- підстава кримінальної відповідальності -- суб'єкт злочину -- добровільна відмова -- осудність -- вина та її форми -- співучасть -- замах -- система покарань -- санкції -- преюдиція -- національна безпека
Анотація: На основі аналізу Кримінального кодексу України 2001 р. вказується на базові, концептуальні положення, які були вироблені у процесі його підготовки й покладені в основу його приписів.


Дод.точки доступу:
Сташис, В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Баганець, Олексій.
    Вплив деяких правових презумпцій на предмет доказування у кримінальному провадженні [Текст] / Олексій Баганець // Юридична Україна. - 2014. - № 1. - С. 80-85. - Бібліогр. в примітках: с. 83-84
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Правові презумпції
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне правопорушення -- презумпція невинуватості -- осудність -- вчинення злочину -- формальний склад
Анотація: У статті досліджується питання про вплив деяких правових презумпцій на предмет доказування у кримінальному провадженні. Автор приділяє увагу нормативному забезпеченню необхідності у доказуванні осудності, звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку зі спливом строків з дня вчинення злочину і до набрання вироком законної сили, заподіяння шкоди при вчиненні злочинів з формальним складом і презупції знання кримінального закону. Розглянуто сучасний стан регламентації даного питання у процесуальному законодавстві інших країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Кархут, Руслана.
    Суб’єкт злочину, передбачений статтею 232 Кримінального кодексу Республіки Польща: кримінально-правовий аналіз [Текст] / Руслана Кархут // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 9. - С. 139-143. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне законодавство--Польща
Кл.слова (ненормовані):
втручання в діяльність судових органів -- суб’єкт злочину -- діяння -- осудність
Анотація: У статті досліджено суб’єкт злочину, передбаченого статтею 232 Кримінального кодексу Республіки Польща. Здійснено характеристику ознак суб’єкта злочину за втручання в діяльність судових органів Республіки Польща. Визначено, що суб’єктом втручання в діяльність судових органів за законодавством Республіки Польща може бути фізична осудна особа, яка досягла 17-річного віку.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Карпенко, Роман.
    Особа злочинця як елемент криміналістичної характеристики заподіяння тілесних ушкоджень, учинених неповнолітніми [Текст] / Роман Карпенко // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 9. - С. 144-148. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочинці--Криміналістична характеристика
Кл.слова (ненормовані):
особистість злочинця -- осудність -- агресія -- афект
Анотація: У статті проаналізовано криміналістично значущі ознаки, притаманні особі злочинця, у структурі криміналістичної характеристики заподіяння тілесних ушкоджень, учинених неповнолітніми. Визначено типові ознаки особи злочинця: 1) демографічні; 2) професійно-освітні; 3) сфера зайнятості; 4) зв’язки з потерпілим; 5) схильність до вчинення злочинів; 6) фізичний, психологічний стани.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Полонка, Іванна.
    Критерії неосудності суб'єктів протиправного діяння [Текст] / Іванна Полонка // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 5. - С. 125-134 : табл. - Бібліогр.: с. 132-134
УДК
Рубрики: Кримінальне право--Неосудність
Кл.слова (ненормовані):
об'єктивно протиправне діяння -- обмежена осудність -- медичний критерій неосудності -- юридичний критерій неосудності
Анотація: Здійснено порівняльно-пізнавальний аналіз норм іноземних держав щодо критеріїв неосудності неделіктоздатних суб'єктів об'єктивно протиправного діяння. Розглянуто розуміння категорій "неосудність" та "обмежена осудність" у романо-германській, релігійній та далекосхідній правових сім'ях. Надано авторські пропозиції, які доречно враховувати в Україні для вдосконалення інституту об'єктивно протиправного діяння.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Шумило, Микола.
    Проблеми встановлення та розмежування психічних розладів та фізичних і психічних вад особи як окремих підстав для обов’язкової участі захисника у кримінальному провадженні [Текст] / Микола Шумило, Людмила Дунаєвська, Олена Козерацька // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 184-189. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова психіатрія--Міжнародні стандарти--Застосування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- осудність -- неосудність -- судова психологія
Анотація: У статті пропонується керуватися у вирішенні чітких критеріїв встановлення та розмежування фізичних і психічних вад особи Міжнародною класифікацією хвороб травм і причин смерті (МКХ-10), прийнятою в Україні для практичного використання з 1998 року, де у розділі «Розлади психіки та поведінки» визначені з відповідними шифрами граничні межі різновидів психічних розладів у різних сферах психічної діяльності людини. Всесвітня організація охорони здоров’я визначає психічне здоров’я як стан благополуччя, при якому кожна людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно та плідно працювати, а також здійснювати внесок у життя своєї спільноти.


Дод.точки доступу:
Дунаєвська, Людмила; Козерацька, Олена

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)