Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=предикат<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Богатирьова, Ю. О.
    Примітивні програмні алгебри функцій множинних (мультимножинних) аргументів та значень [Текст] / Ю. О. Богатирьова, Д. Б. Буй, В. Н. Редько // Доповіді Національної академії наук України. - 2011. - № 9. - С. 32-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Алгебра--Загальна алгебра--Поля і многочлени
Кл.слова (ненормовані):
функція рекурсивна -- предикат рівності
Анотація: Розглядається обчислювальність на множинах і мультимножинах. Побудовано системи породжуючих множинної та мультимножинної примітивно програмних алгебр.


Дод.точки доступу:
Буй, Д. Б.; Редько, В. Н.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Грипас, О.
    Новітній синтаксис в аспекті предикатно-аргументної теорії [Текст] / Оксана Грипас // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 5. - С. 11-13. - Бібліогр.: 6 назв.
ББК 81.0
Рубрики: Мовознавство--Синтаксис
Кл.слова (ненормовані):
синтаксична теорія -- поняття "ситуація" -- термін "пропозиція" -- предикат -- валентність -- семантична інтерпретація речень
Анотація: У статті представлено предикатно-аргументну теорію синтаксису, її теоретичні положення, надано спробу ознайомити вчителів-словесників із сучасним станом лінгвістичної думки. Аналіз фундаментальних питань даної теорії дає підстави зробити висновок про складний механізм взаємодії логіко-семантичної, семантико-синтаксичної та формально-синтаксичної структури речення.

Замовлені прим-ки для відділів: ВДГН

Знайти схожі

3.


    Вінтонів, М.
    Складна тема в структурі речення: статус, функції [Текст] / Михайло Вінтонів // Українська мова і література в школах України. - 2015. - № 5. - С. 28-31. - Бібліогр.: 13 назв.
Рубрики: Українська мова--Синтаксис
Кл.слова (ненормовані):
висловлення -- комунікативний аспект -- модальність -- предикат -- предикативність -- пропозиція -- речення
Анотація: Критично проаналізовано провідні принципи актуального членування речення, які існують в сучасній лінгвістиці, розглянуто співвідношення формально-граматичного та комунікативного аспектів речення і тексту. Запропоновано типологію теми і реми в сучасній українській мові, визначено темо- і ремоідентифікатори в структурному і функціональному аспектах. Встановлено закономірності змін тема-рематичного складу залежно від комунікативного навантаження члена речення.

Замовлені прим-ки для відділів: ВДГН

Знайти схожі

4.


    Кургаев, А. Ф.
    Формализация списков в метаязыке нормальных форм знаний [Текст] / А. Ф. Кургаев // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 10. - С. 18-27. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Комп'ютерна наука і технологія--Штучний інтелект--Представлення знань
Кл.слова (ненормовані):
Список -- Предикат -- Рекурсия -- Лисп -- LISP
Анотація: Вперше запропоновано формалізацію предикатів на списках у метамові нормальних форм знань, базуючись на відомих описах цих понять на Прологу, які використовують списковий домен.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Ніколаєнко, Л. І.
    Семантичні та валентнісні характеристики предикатів зі значенням "переживання заздрості" в польській, українській і російській мовах [Текст] / Л. І. Ніколаєнко // Мовознавство. - 2017. - № 5. - С. 32-41. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Слов'янські мови--Предикат
Анотація: У статті досліджуються семантичні і валентнісні особливості лексичних одиниць, що позначають переживання заздрості в польській, українській і російській мовах. Порівнюються моделі керування, описуються семантичні валентності предикатів - Експерієнцера, Об'єкта і Причини емоції.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)