Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=підслідність<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Ягунов, Д.
    Пенітенціарна реформа як загроза правам людини [Текст] / Д. Ягунов // Право України. - 2017. - № 4. - С. 154-160
УДК
Рубрики: Покарання--Виконання вироку
Кл.слова (ненормовані):
кримінально-виконавче право -- пенітенціарна реформа -- пробація -- підслідність -- пенітенціарні інспекції -- вніб 2
Анотація: Стаття присвячена пенітенціарній реформі в України, що реалізується Міністерством юстиції України з лютого 2016 р. Увага приділяється проблемним питанням реформування, які можуть негативно вплинути на стан дотримання прав людини у пенітенціарній системі, а також інституту пенітенціарних слідчих. Аналізується проблема створення в Україні пенітенціарних інспекцій.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Калатур, Максим.
    Напрями оптимізації показників оцінки службової діяльності слідчих органів [Текст] / Максим Калатур // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 4. - С. 121-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Праві органи--Службова діяльність--Оцінка--Нормативно-правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
підслідність -- Кримінально-процесуальний кодекс
Анотація: У статті досліджено сучасний стан та нормативно-правове забезпечення оцінки службової діяльності слідчих органів. Охарактеризовано наявні недоліки та можливості вдосконалення оцінки службової діяльності слідчих органів. Вироблені пропозиції щодо оптимізації показників оцінки службової діяльності слідчих органів відповідно до підслідності кримінальних правопорушень за КПК України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Труба, Роман.
    Компетенція Державного бюро розслідувань України / Роман Труба // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 234-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне бюро розслідувань України--Правовий статус--Функції
Кл.слова (ненормовані):
правоохоронні органи -- посадова особа -- органи виконавчої влади -- підслідність
Анотація: У даній статті досліджено компетенцію Державного бюро розслідувань України. Проаналізовано її специфіку порівняно із компетенцією інших правоохоронних органів. Встановлено, які функції було передано Державному бюро розслідувань України від інших правоохоронних органів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Шкелебей, Вікторія.
    Підслідність корупційних та пов’язаних із корупцією правопорушень як злочинів у сфері службової діяльності / Вікторія Шкелебей, Тетяна Яцик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 345-349. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Підслідність злочинів
Кл.слова (ненормовані):
Національне антикорупційне бюро України -- Державне бюро розслідувань
Анотація: У статті проаналізовано основні провокативні фактори, які призводять до вчинення корупційних злочинів службовими особами у великих масштабах. Виділено проблему підслідності корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, яка полягає у нечіткому визначенні повноважень всіх органів, які спеціалізуються на розслідуванні злочинів даної категорії.


Дод.точки доступу:
Яцик, Тетяна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Городецька, Марина.
    Співвідношення предмета відання та кримінальних процесуальних повноважень [Текст] / Марина Городецька // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 232-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Процесуальні повноваження
Кл.слова (ненормовані):
підслідність -- підсудність -- предмет відання -- суб’єкт кримінального повноваження
Анотація: У статті розглядається співвідношення предмету відання та кримінальних процесуальних повноважень. На підставі аналізу теоретичних уявлень зроблено висновок про те, що кожному уповноваженому суб’єкту мають бути надані повноваження, які нададуть змогу вчинити такий вплив на предмет відання щоб здійснити поставлену кримінальну процесуальну функцію. З урахуванням визначення того, що реалізація прав учасників становить внутрішній зміст предмету відання у кримінальному процесі, встановлено, що у суб’єкта мають бути визначені повноваження щодо усієї сфери визначеного предмету відання.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Городецька, Марина.
    Функціональний предмет відання у кримінальному процесі [Текст] / Марина Городецька // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 328-332. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Підслідність--Підсудність
Кл.слова (ненормовані):
повноваження -- суб’єкт кримінального провадження -- учасники кримінального процесу
Анотація: У статті розглядається функціональний предмет відання у кримінальному процесі. Визначено, що загальний генеральний предмет відання кримінального процесу поділяється на функціональні предмети відання. Поділ на функціональні предмети відання є поділом за змістовим наповненням. У статті зазначено, що реалізація кримінальних прав входить до змісту усіх уповноважених органів судочинства, але у різній формі. Органи обвинувачення реалізують кримінальне право у формі формулювання обвинувачення, визначення його меж. Остаточне визнання кримінально-правових відносин та остаточна реалізація кримінального права належить до предмета відання судових органів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)