Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=соціальні блага<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Столяров, В.
    ВВП: мифы и реальность [Текст] / В. Столяров // Мировая экономика и международные отношения. - 2012. - № 12. - С. 105-109. - Библиогр. в подстроч. примеч.
ББК 65
Рубрики: Економіка--Розвиток--Валовий внутрішній продукт
   Міжнародні організації

Кл.слова (ненормовані):
ВВП -- екологічні параметри -- соціальні блага -- індикатор справжнього прогресу -- скориговані чисті накопичення -- Організація економічного співробітництва і розвитку

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Цимбалюк, С. О.
    Соціальний пакет: сутність і місце в системі розподільних відносин [Текст] / С. О. Цимбалюк // Економічний часопис - ХХІ. - 2013. - № 9/10. - С. 87-90 : рис. - Бібліогр.: с. 90 . - ISSN 1728-6220
Рубрики: Соціальна політика
Кл.слова (ненормовані):
соціальний пакет -- компенсаційний пакет -- найманий працівник -- заробітна плата -- винагороди -- соціальні блага


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Сальнікова, Світлана
    Соціальне самопочуття жителів міста Луцька: про що говорить моніторинг [Текст] / Світлана Сальнікова // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 2. - С. 105-118 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологічні дослідження--Соціальне самопочуття--Аналіз результатів
Кл.слова (ненормовані):
сфера соціальної безпеки -- соціально-політична сфера -- сфера соціальних відносин -- соціальні блага
Анотація: Подано результати моніторингу з вивчення соціального самопочуття у місті Луцьку за методикою ІІСС-44 (Н. Паніна, С. Головаха). Порівнюючи дані 2009 та 2014-2016 рр., авторка засвідчує переструктурацію соціальних благ, спричинену перш за все умовами, в яких ці блага продукуються і розподіляються, а також станом війни. Загалом помітно, що лучани з благ першої необхідності "харчування, працевлаштування, здоров'я" переорієнтувалися на блага індивідуального характеру (ініціативність, самостійність, рішучість, вміння, знання). Найбільш запитуваним благом в останні роки є стабільність у державі та суспільстві, тоді як у 2009 р. найважливішою була проблема, пов’язана із можливістю повноцінного проведення відпустки зі значно нижчим рівнем недостатності. До топ-п'ятірки найдефіцитішних благ за рейтингом 2016 р. потрапляють також:упевненість в тому, що ситуація в країні поліпшуватиметься; здатні управляти державою керівники; державний захист від зниження рівня життя; впевненість, що не буде міжнаціональних конфліктів. Уперше у 2016 р. лучани зазначили брак норм і цінностей, які об'єднують людей у державі та суспільстві, – це, на думку авторки, є важливим показником усвідомлення в суспільстві однієї із ключових проблем суспільного та державного розвитку. З-поміж одинадцяти сфер соціальної життєдіяльності є три недостатньо забезпечені, на думку лучан, царини: сфера соціальних відносин, соціально-політична та сфера соціальної безпеки; решта подолали бар'єр достатності у 2 бали. Значення ІІСС-44 у 2016 р. змінилося з високого до підвищеного.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Журавель, Ярослав.
    Конституційно-правове забезпечення реалізації соціальних прав людини органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад [Текст] / Ярослав Журавель, Юрій Оніщик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 216-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Соціальні права громадян--Конституційно-правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
об’єднані територіальні громади -- соціальні блага
Анотація: У статті вивчаються питання реалізації конституційних соціальних прав (права на працю, на страйк, на відпочинок, соціальний захист, на житло, достатній життєвий рівень, на охорону здоров’я, медичну допомогу) в умовах утворення об’єднаних територіальних громад. Зроблено висновок, що об’єднані територіальні громади мають повноваження щодо реалізації конституційних прав, які можна поділити на власні та делеговані.


Дод.точки доступу:
Оніщик, Юрій

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)