Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=суб’єкт господарювання<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Олещенко, Іванна.
    Проблеми правового регулювання екологічного страхування в Україні [Текст] / Іванна Олещенко // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 83-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічне страхування--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкт господарювання -- довкілля -- обов’язкове екологічне страхування -- добровільне корпоративне екологічне страхування
Анотація: Стаття присвячена досліджено проблем правового регулювання екологічного страхування в Україні. Серед видів обов’язкового страхування, передбачених Законом України «Про страхування», в окрему категорію виділено ті, що пов’язані з екологічними аспектами діяльності суб’єктів господа- рювання. Підкреслено необхідність удосконалення правового регулювання екологічного страхування в Україні та запропоновано шляхи його здійснення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Кучаковська, Наталія.
    Особливості суб'єктного складу зовнішньоекономічних правовідносин [Текст] / Наталія Кучаковська // Юридична Україна. - 2017. - № 2/3. - С. 49-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішньоекономічні відносини--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фізичні особи -- правосуб’єктність -- зовнішньоекономічна діяльність -- юридичні особи -- суб’єкт господарювання -- суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності -- представництво іноземного суб’єкта господарювання
Анотація: Стаття присвячена дослідженню суб’єктного складу зовнішньоекономічних правовідносин, Визначено коло суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх правосуб’єктність. Запропоновано внести зміни до законодавства України з метою узгодження його норм щодо визначення суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Соф'їн, Михайло.
    Нерівномірність податкового навантаження в умовах євроінтеграційного курсу України [Текст] / Михайло Соф'їн // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейська інтеграція--Податкова політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкт господарювання -- податкова ставка -- матеріальні блага -- фінансовий потенціал
Анотація: У статті на основі аналізу наукових поглядів учених та норм чинного законодавства досліджено проблему нерівномірності податкового навантаження в контексті формування та реалізації фіскальної політики України в умовах євроінтеграційного курсу України. Наголошено, що до оцінки рівня суб’єктивного благополуччя дослідники включили не тільки пряму відповідь на питання про задоволеність, але й питання щодо позитивності/негативності щоденного досвіду людей. Обґрунтовано, що нині необхідність зменшення податкового навантаження в Україні не викликає жодних сумнівів, однак при цьому зниження повинно бути поступовим та супроводжуватись зниженням рівня витрат із державного бюджету. З’ясовано, що прогресивне оподаткування є необхідним кроком на шляху забезпечення рівномірного розподілу матеріальних благ між різними верствами населення та підтримання загальносуспільного блага на належному рівні. Зроблено висновок, що зменшення податкового навантаження в сучасних умовах може здатись хибним кроком, оскільки це начебто повинно зменшувати суму коштів, які потрапляють до державного бюджету, однак це не так. Головне призначення зниження податкового навантаження полягає у тому, щоб вивести несумлінних платників податків із тіні, а також створити умови, за яких великі платники податків будуть повністю відповідати за своїми податковими зобов’язаннями. Усе це у сукупності повинно створити «прозору» систему оподаткування та в результаті фактично збільшити надходження до бюджету.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Беженар, І. М.
    Інтеграційний аспект розвитку суб’єктів господарювання в сільському господарстві України [Текст] / І. М. Беженар, Л. М. Малік, А. А. Швець // Економіка АПК. - 2020. - № 10. - С. 38-48 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Організаційно-правова форма
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкт господарювання -- сільське господарство -- організаційно-правова форма -- сільськогосподарська продукція -- сімейна ферма -- особисті селянські господарства
Анотація: Мета статті - визначити напрями інтеграційних процесів у розвитку підприємницької діяльності в аграрному секторі економіки. Оцінено стан підприємницьких структур аграрного сектору економіки України та окреслено перспективи й переваги розвитку інтеграційних формувань і кооперації в сталому розвитку сільських територій.


Дод.точки доступу:
Малік, Л. М.; Швець, А. А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)