Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=договірна підсудність<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Єфімов, Олександр.
    Правові засади підсудності цивільних справ [Текст] / Олександр Єфімов // Юридична Україна. - 2015. - № 6. - С. 29-39. - Бібліогр. в примітках: с. 39
Рубрики: Цивільне судочинство--Підсудність--Правові засади
Кл.слова (ненормовані):
юрисдикція -- компетенція -- підвідомчість -- виключна підсудність -- форма захисту -- спірні правовідносини -- альтернативна підсудність -- договірна підсудність -- спори про підсудність -- зміна підсудності
Анотація: Стаття присвячена питанням визначення підсудності цивільних справ у системі судів загальної юрисдикції. У ній досліджено поняття «підсудність», розкрито значення розмежування судів за функціональною та територіальною ознаками, класифікацію видів підсудності та дії суду в разі виявлення порушення правил про підсудність. У статті розкрито питання, факти та обставини, які суд повинен дослідити з метою усунення помилки при встановленні підсудності йому цивільної справи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Василина, Н.
    Судове примирення сторін: новела цивільного процесуального законодавства України [Текст] / Н. Василина // Право України. - 2017. - № 8. - С. 27-32. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Цивільне процесуальне право
Кл.слова (ненормовані):
договірна підсудність -- процедури примирення -- вирішення спорів -- примирення сторін -- суд -- мирова угода -- вніб 2
Анотація: У статті розглянуто питання імплементації процедур примирення, розв'язання спорів у цивільному процесуальному законодавстві. Надано аналіз особливостей запровадження договірної підсудності, домовленість про яку можлива лише до вирішення питання про відкриття провадження у справі і яка може стати обов'язковою не лише для сторін, а й для суду. З'ясовано, що при встановленні обов'язку для сторін на досудове врегулювання спору мають бути визначені основні умови та критерії його дотримання, оскільки за їхньої відсутності ми отримаємо неоднаковість судової практики та брак правових гарантій.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)