Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=метод навчання<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Кікіна, Наталя.
    Навчання професійному іншомовному спілкуванню студентів у технічних університетах США за кредитно-модульною системою [Текст] / Н. Кікіна // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2012. - № 7. - С. 65-71. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
ББК 74
Рубрики: Вища освіта зарубіжних країн--США
Кл.слова (ненормовані):
метод навчання -- кредитно-модульна система -- технічний університет -- професійне іншомовне спілкування -- освіта -- Болонський процес
Анотація: Досліджуються методи навчання професійному іншомовному спілкуванню студентів у технічних університетах США за кредитно-модульною системою.Визначена ефективність їх застосування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Шляхова, В.
    Розповідь учителя як метод навчання української мови [Текст] / Валентина Шляхова // Українська мова і література в школі. - 2013. - № 6. - С. 24-29. - Бібліогр.: 15 назв.
ББК 74.268.19=411.4
Рубрики: Українська мова--Методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
метод навчання -- прийом навчання -- лінгвістична теорія -- мовознавче поняття -- мовознавчий термін -- мовна одиниця
Анотація: Стаття висвітлює ретроспективу становлення наукового поняття про метод розповіді вчителя на уроках української мови. Аналізуючи цей метод крізь призму сучасної освітньої мети, завдань української мови як навчальної дисципліни, особливостей змістової структури шкільного курсу української мови та специфіки пізнавальної діяльності школярів, автор конкретизує критерії його вибору та розробляє систему прийомів його реалізації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Охріменко, Л.
    Діалогічні методи навчання на уроках української мови в початкових класах [Текст] / Леся Охріменко // Початкова школа. - 2015. - № 1. - С. 29-33. - Бібліогр.: 9 назв.
ББК 74.268.19=411.4
Рубрики: Українська мова--Початкове навчання
Кл.слова (ненормовані):
метод навчання -- еврестична бесіда -- мовні завдання -- пізнавальні ігри -- навчальні дискусії
Анотація: У статті розглядається впровадження діалогічних методів навчання української мови в початкових класах. Висвітлюється взаємодія учителя з учнями, учня з іншими учнями у процесі оволодіння ними мовними явищами та формування в учнів мовних і мовленнєвих умінь. Розкриваються види діалогічних методів, серед яких провідними є діалог, еврестична бесіда, пізнавальні ігри, навчальні дискусії.

Замовлені прим-ки для відділів: ВДГН

Знайти схожі

4.


    Кучерук, О.
    Співідношення понять "методика навчання", "технологія навчання", "метод навчання" як лінгвометодична проблема [Текст] / О. Кучерук // Українська мова і література в школах України. - 2017. - № 1. - С. 8-13. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Українська мова--Методика
Кл.слова (ненормовані):
методика навчання -- технологія навчання -- метод навчання -- лінгвометодика -- синектика
Анотація: Розглянуто проблему розвитку поняттєвого апарату лінгвометодики. На основі аналізу і синтезу науково-методичних думок визначено співвідношення між поняттями "методика навчання", "технологія навчання", "метод навчання" та розкрито їх суть у лінгвометодичному розрізі для формування професійно-методичної свідомості педагогів-словесників. Запропоновано методичні рекомендації до використання наведених понять у теорії і практиці мовної освіти. Наведено орієнтовну модель синектики, визначено принципи, навчально-організаційні умови синектичної взаємодії вчителя та учнів, показано можливості використання синектики як методу і технології в навчанні української мови.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)