Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=правопис префіксів<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Стрілець, С.
    Диференційований підхід на уроках української мови під час вивчення окремих орфограм у 2-3 класах [Текст] / Світлана Стрілець // Початкова школа. - 2012. - № 6. - С. 9-11.
ББК 81.411.1
Рубрики: Українська мова--Початкове навчання
Кл.слова (ненормовані):
диференційовані завдання -- правопис буквосполучень ьо, йо -- правопис слів з апострофом -- правопис префіксів -- правопис ненаголошених голосних [е], [и]
Анотація: В статті йдеться про використання перфокарт на уроках української мови, що сприяє, на думку автора, реалізації диференційованого підходу в навчанні; наведено конкретні приклади.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Пономарьова, К.
    Засвоєння орфограм на уроках української мови в 3 класі [Текст] / Катерина Пономарьова // Початкова школа. - 2017. - № 4. - С. 44-47.
Рубрики: Українська мова--Методика початкового навчання--Урок, 3 клас
Кл.слова (ненормовані):
орфограма -- правопис слів -- ненаголошені [е], [и] в корені -- правопис префіксів -- вживання апострофа -- велика буква у власних іменах -- написання не з дієсловами -- розділові знаки при звертаннях
Анотація: Відповідно до чинної програми з української мови в 3 класі передбачено ознайомлення учнів з терміном орфограма, а також формування умінь знаходити в реченні й тексті слова з орфограмами, перевіряти їх, коментувати застосування правил правопису під час написання слів, які містять орфограми. В умовах навчання молодших школярів української мови на засадах компетентнісного підходу формування уявлення про орфограму необхідно здійснювати в процесі активної навчально-пізнавальної діяльності, тобто залучати учнів до спостереження, аналізу, формулювання висновку і правила. Застосування такого підходу розглянуто у фрагменті уроку, присвяченого темі "Орфограма".


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)