Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=право інтелектуальної власності<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 13
1.


   
    XVII міжнародна науково-практична конференція з питань інтелектуальної власності [Текст] // Право України. - 2011. - № 3. - С. 337-342
УДК
Рубрики: Право інтелектуальної власності
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності
Анотація: З 21 по 25 лютого 2011 р. у м. Львові відбулася чергова, XVII Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності".

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Харитонова, О.
    До проблеми визначення юрисдикції адміністративних судів у сфері захисту прав інтелектуальної власності [Текст] / О. Харитонова // Право України. - 2011. - № 4. - С. 116-127. - Библиогр.: с. 126 (11 назв)
УДК
Рубрики: Судова влада--Судові органи
Кл.слова (ненормовані):
адміністративні суди -- адміністративне судочинство -- юрисдикція судів -- право інтелектуальної власності
Анотація: У статті розглянуто проблемні питання визначення юрисдикції адміністративних судів України у сфері захисту прав інтелектуальної власності та розмежування її з юрисдикцією інших судів, що входять до судової системи України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Кохановська, О.
    Основні теорії права інтелектуальної власності та їх вплив на розвиток сучасного законодавства в Україні [Текст] / О. Кохановська // Право України. - 2011. - № 5. - С. 52-59. - Библиогр.: с. 59 (14 назв)
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
інтелектуальна власність -- право інтелектуальної власності -- проприєтарна теорія -- теорія інтелектуальних прав -- теорія виключних прав
Анотація: Публікація присвячена аналізу основних теорій права інтелектуальної власності та їх впливу на розвиток сучасного законодавства в Україні. Основна увага приділена дискусії про природу прав інтелектуальної власності, розмежуванню понять права власності на річ і права інтелектуальної власності, проприєтарній теорії прав інтелектуальної власності, теорії інтелектуальних прав і теорії виключних прав.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Хлєбніков, С.
    Застосування статті 51-2 КУпАП під час публічного виконання музичних творів у громадських закладах [Текст] / Сергій Хлєбніков, Олександр Нікін // Інтелектуальна власність. - 2012. - № 1. - С. 24-27 . - ISSN 1608-6422
Рубрики: Інтелектуальна власність--Авторське право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
музичні твори -- публічне виконання -- право інтелектуальної власності
Анотація: Використання власниками громадських закладів (кафе, ресторанів, барів, магазини тощо) музичних творів без отримання майнових авторських прав на публічне виконання творів та без оплати за використання майнових прав власників авторських прав, прав виробників фонограм та виконавців є не тільки цивільним правопорушенням, за таке праворушення мають нести адміністративну відповідальність посадові особи, котрі його здійснили або допустили. Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП) регулює питання зазначеної відподальності у ст. 51-2.


Дод.точки доступу:
Нікін, О.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Литовченко, Н.
    Використання об'єкта інтелектуальної власності: особливості оподаткування [Текст] / Наталія Литовченко // Вісник Міністерства доходів і зборів України. - 2013. - № 39. - С. 38-39. - Бібліогр.: с. 39
Рубрики: Податки--Доходи--Фізичні особи
   Інтелектуальна власність

Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- торговельні марки -- майнове право інтелектуальної власності


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Капіца, Ю.
    Уніфікація і гармонізація національного законодавства з охорони прав інтелектуальної власності в Європейському Союзі [Текст] / Ю. Капіца // Право України. - 2016. - № 5. - С. 93-100. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність--Європейський Союз (ЄС)
Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- уніфікація -- гармонізація -- винаходи -- торговельні марки -- промислові зразки -- вніб 2
Анотація: У статті розглядаються підходи, які застосовують інститути ЄС до уніфікації та гармонізації національного законодавства з охорони об'єктів права інтелектуальної власності. Зазначаються різні чинники наближення законодавства: політичні, інтереси економіки, готовність держав-членів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Кохановська, О.
    Значення прецедентів у сфері права інтелектуальної власності у США і судової практики в Україні: окремі аспекти [Текст] / О. Кохановська // Право України. - 2016. - № 7. - С. 104-113. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність--США
   Судовий устрій--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інтелектуальна власність -- право інтелектуальної власності -- теорії права інтелектуальної власності -- авторське право -- прецедент -- практика суду -- вніб 2
Анотація: Стаття присвячена аналізу окремих теоретичних і законодавчих аспектів значення прецедентів у сфері права інтелектуальної власності у Сполучених Штатах Америки і практики суду в Україні. Досліджуються особливості різних правових концепцій, які були покладені в основу охорони інтелектуальної творчої діяльності, зокрема концепцій copyright і droit d'auteur в авторському праві. Аналізується авторське право у США, яке розглядається традиційно і переважно як специфічна форма власності, яку автор може створити і яку можна використати з комерційною метою, як і будь-яку іншу власність, що з точки зору американського права відповідає також кінцевій меті- покращенню суспільного добробуту і збільшенню економічних цінностей.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

8.


    Капіца, Ю.
    Реформування національного законодавства з охорони інтелектуальної власності відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом [Текст] / Ю. Капіца // Право України. - 2016. - № 11. - С. 118-123. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Інтелектуальна власність--Украіна
   Право Європейського Союзу

Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- адаптація законодавства -- право Європейського Союзу -- Угода про асоціацію -- вніб 2
Анотація: Розглядаються вимоги Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, у сфері охорони інтелектуальної власності. Визначається необхідність прийняття механізму адаптації національного законодавства до законодавства ЄС у цій сфері, що включає визначення порядку повідомлень ЄС стосовно прийнятих нових актів, порядок їх розгляду, особливості та строки імплементації, механізм врахуваня рішень Суду ЄС.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

9.


    Львов, Б.
    Судовий захист права інтелектуальної власності: сучасний стан і перспективи [Текст] / Б. Львов // Право України. - 2016. - № 11. - С. 144-149. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Судові органи--Юрисдикція
   Інтелектуальна власність

Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- судовий захист -- судова реформа -- оновлення суддівського корпусу -- Вищий антикорупційний суд -- Вищий суд з питань інтелектуальної власності -- вніб 2
Анотація: У статті розглянуто основні новації сучасного інституційного розвитку механізму судового захисту прав інтелектуальної власності, що безпосередньо пов'язані з реформуванням судової системи в цілому. Аналізуються напрями судової реформи, сучасне оновлення суддівського корпусу, майбутня структура Верховного Суду, в тому числі в контексті рекомендацій європейських експертів. Автор порушує питання щодо доцільності створення Вищого антикорупційного суду. Водночас наводяться позитивні наслідки та очікування від запровадження спеціалізованого судового розгляду спорів у сфері інтелектуальної власності в новому Вищому суді з питань інтелектуальної власності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

10.


    Якубівський, І.
    Проблеми набуття майнових прав інтелектуальної власності на географічне зазначення [Текст] / І. Якубівський // Право України. - 2016. - № 11. - С. 159-166. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Майнове право
   Інтелектуальна власність

Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- недобросовісна конкуренція -- майнові права -- вніб 2
Анотація: Стаття присвячена аналізу проблемних питань щодо набуття майнових прав інтелектуальної власності на географічні зазначення за законодавством України. Висловлено позицію, що підставою набуття вказаних прав виступає юридичний склад, елементами якого є державна реєстрація географічного зазначення та державна реєстрація права на використання такого географічного зазначення. Розглянуто питання щодо можливості набуття майнових прав інтелектуальної власності на географічне зазначення за похідними підставами (договір, спадкування, реорганізація юридичної особи).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

11.


    Самусь, Артем.
    Проблеми правової охорони доменних імен за законодавством України [Текст] / Артем Самусь // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 7. - С. 54-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтернет--Інтелектуальна власність--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
право інтелектуальної власності -- Інтернет -- торговельні марки -- доменні імена -- захист прав
Анотація: У статті розглядаються деякі проблеми, пов’язані з охороною доменних імен в мережі Інтернет. Хоча розглядається правове регулювання в Україні, деякі розглядувані проблеми мають міжнародний характер і тому розглядаються з урахуванням світових реалій. Важливість цього наукового дослідження підкреслюється тим, що в епоху постіндустріального, інформаційного суспільства компанії, які пропонують ті чи інші товари та послуги, заінтересовані в тому, щоб їхні права інтелектуальної власності були захищенні належним чином, щоб існували дієві механізми попередження порушення прав власників в Інтернеті.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

12.


    Кремень, Василь.
    Час висуває нові вимоги [Текст] : з доповіді Президента НАПН України на загальних зборах НАПН України 5 квітня 2019 року / Василь Кремень // Освiта. - 2019. - 3-10 квіт. (№ 13/14). - С. 3 : фот.
Рубрики: Освіта--Україна, ХХІ ст.
   Національна академія педагогічних наук України

Кл.слова (ненормовані):
освітньо-наукова політика -- спеціальні освітні закони -- національна конкурентоспроможність -- осучаснення наукових установ -- публікації вчених -- наукометричний простір -- якість вищої освіти -- наукові дослідження -- право інтелектуальної власності



Знайти схожі

13.


    Іванова, Майя.
    Питання державної реєстрації об'єктів права інтелектуальної власності в діяльності бібліотек [Текст] / Майя Іванова // Вісник Книжкової палати. - 2020. - № 7. - С. 24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Право інтелектуальної власності--Бібліотеки
   Бібліотеки--Авторське право--Законодавство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
авторське право на твір -- право інтелектуальної власності -- бібліотечна сфера -- працівники бібліотек
Анотація: Розглянуто процеси виконання працівниками бібліотек функціональних обов'язків, під час яких можуть створюватись об'єкти авторського права.


Є примірники у відділах: всього 1 : НМВ (1)
Вільні: НМВ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)