Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=співрозмірність<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Майданик, Р.
    Пропорційність (співрозмірність) і право власності: доктрина і судова практика [Текст] / Р. Майданик // Право України. - 2016. - № 1. - С. 41-54. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Право власності
Кл.слова (ненормовані):
ліберальне праворозуміння -- принцип прапорційності (співрозмірності) -- "справедлива рівновага (баланс)" між інтересами держави (суспільства) і приватної особи -- пропорційність обмежень права власності -- право власності -- Європейський суд з прав людини -- судова практика -- вніб 2


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Цікало, Володимир.
    Засади здійснення прав учасників за Законом України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” [Текст] / Володимир Цікало // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 79-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Корпоративні права--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
пропорційність -- співвідношення -- співрозмірність -- тенденції
Анотація: Стаття присвячена тенденціям здійснення прав учасників товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Однією із засад здійснення корпоративних прав, встановлених Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», є співвідношення із розміром частки у статутному капіталі. Цей вид співвідношення має назву співрозмірності у здійсненні корпоративних прав). Більшість дослідників нового Закону одностайно звертає увагу на таку його тенденцію, як диспозитивність у здійсненні прав учасників товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Особливості здійснення корпоративних прав учасниками товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю дали підстави зробити висновок про те, що законодавець розширив засаду вільного (на власний розсуд) їх здійснення (свободи здійснення). Однак Законом закладена можливість відступу від засади співвідношення (пропорційності) у здійсненні корпоративних прав.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)