Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=толерантне ставлення<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Голова, Наталя
    Я - толерантна особистість [Текст] / Наталя Голова // Завуч (Шкільний світ). - 2012. - № 21. - С. 29-30
Рубрики: Виховання--Толерантність --Загальноосвітні навчальні заклади
Кл.слова (ненормовані):
вправа -- тренінг -- толерантне ставлення


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Попова, Галина.
    Проект "Джерело толерантності" : 4 клас / Галина Попова // Початкова школа. - 2018. - № 4. - С. 50–52. - Бібліогр.: 4 назви.
Рубрики: Педагогіка--Виховання
Кл.слова (ненормовані):
толерантність -- толерантна особистість -- толерантне ставлення -- безконфліктне спілкування -- терпимість -- проект -- сценарій заходу -- Всесвітній день толерантності -- початкова школа
Анотація: У статті представлено сценарій проекту "Джерело толерантності" для учнів початкової школи, мета якого - формувати в учнів розуміння толерантності, виробити основні риси толерантної та інтолерантної особистості; формувати толерантне ставлення до інших людей; виховувати чуйність і терпимість.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)


Знайти схожі

3.


    Ключко, Наталія.
    Опануй себе [Текст] : профілактика агресивної поведінки підлітків / Наталія Ключко // Психолог (Шкільний світ). - 2019. - № 5. - С. 36-39 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Психологія юнацтва--Агресивні емоції
Кл.слова (ненормовані):
підліткова агресія -- емоційні реакції -- толерантне ставлення -- психологічні вправи і заняття -- вніб 3


Дод.точки доступу:
Любіч, Тетяна; Майданик, Лариса

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Фединець, Ч.
    Регіональні особливості користування часовими поясами в полікультурному середовищі Закарпаття [Текст] / Ч. Фединець, С. Черниченко // Народна творчість та етнологія. - 2020. - N 5/6. - С. 20-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Часові пояси--Закарпаття
Кл.слова (ненормовані):
етнічні групи -- стандартний час -- неформальний місцевий час -- культурна спадщина -- толерантне ставлення
Анотація: 1884 року на Міжнародній конференції з проблем меридіана, що відбулась у Вашингтоні, було ухвалено резолюцію про запровадження часових поясів, тобто частин поверхні земної кулі, на кожній із яких діє один стандартний час. Зараз часові пояси відраховують від всесвітнього координованого часу (UTC), точкою відліку для якого є нульовий меридіан (довгота 0°), що пролягає через Гринвіч, неподалік від лондона. З часом, установленим у межах часового поясу відносно всесвітнього координованого часу (UTC) та «обрізаним» державними кордонами, не завжди збігається місцевий час. саме тому, що державні та адміністративні межі не збігаються з часовими поясами, накресленими за географічним принципом, між централізовано визначеним офіційним часом та місцевим часом, що (краще) гармонізується під рух сонця, можуть бути більші-менші відхилення. Більша частина території України, понад 90 %, належить до східноєвропейського часового поясу (EET), який має розбіжність із всесвітнім часом (UTC) + 2 години. Прикордонні території України на сході та заході виходять за межі eet, але на практиці на цих територіях живуть за тим самим часом EET (UTC+2). Проте на західному прикордонні, а саме на Закарпатті, природне відчуття часу (біологічний час) та звичка з минулого сформували альтернативний варіант використання часу.
Мета роботи - розкрити, як у щоденному побуті люди користуються офіційним часом та неформальним місцевим часом, зокрема в громадських місцях та публічному просторі. Наукова новизна полягає в розкритті походження культурологічного феномену, який не трапляється ні в якому іншому місці європи: чи він має етнічне походження, чи є регіональним явищем. Методологічну основу становлять принцип історизму, метод спостереження, анкетне опитування. У висновках акцентовано на тому, що альтернативна форма користування часом, до якої більшою чи меншою мірою вдаються представники всіх спільнот, що проживають у краї, - це сформована історично культурна спадщина, яскравий елемент етнічної толерантності та мирного співіснування.


Дод.точки доступу:
Черниченко, С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільні: ВМ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)