Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (15)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=трибунали<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 13
1.
63
Г 96


    Гуськова, Е.
    Цели создания Международного трибунала по бывшей Югославии - секрет Полишинеля [Текст] / Е. Гуськова // Международная жизнь. - 2011. - N 2. - С. 127-137. . - ISSN 0130-9625
ББК 63 + 66 + 67
Рубрики: Військові трибунали
   Міжнародні організації

   Югославія
    Сербія

Кл.слова (ненормовані):
ібв

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.
63
Л 64


    Литвин, В.
    Нюрнберзький процес через призму десятиліть: історія, політика, правові наслідки та сучасні виклики [Текст] / В. Литвин // Голос України. - 2011. - N 86. - С. 4-5.
ББК 63
Рубрики: Злочини проти людства--Військові злочини
   Військові трибунали

   Друга світова війна (1939-1945 рр.)

Кл.слова (ненормовані):
ібв

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.
66
Р 18


    Райхель, Ю.
    Арешт Младіча та шлях Сербії в Європу [Текст] : військові злочинці повинні знати, що покарання невідворотне / Ю. Райхель // День. - 2011. - N 92. - С. 7.
ББК 66
Рубрики: Трибунали--Політичні і державні діячі
   Сербія
Кл.слова (ненормовані):
ібв
Анотація: Про арешт Ратко Младіча та необхідності віддати його під Гаазький трибунал.


Дод.точки доступу:
Младіч, Ратко (сербський генерал) \о нем\
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Нелаева, Г.
    Политико-правовые аспекты создания международного трибунала по бывшей Югославии [Текст] / Г. Нелаева, З. Гизатуллина // Мировая экономика и международные отношения. - 2012. - № 1. - С. 72-80. - Библиогр. в подстроч. примеч.
ББК 67.9(4Юго)
Рубрики: Юстиція--Трибунали--Міжнародні --Югославія
Кл.слова (ненормовані):
злочини проти людства -- гуманітарне право
Анотація: Международное уголовное право прошло длительный путь к своему сегодняшнему состоянию. В 1993 г. по решению Совета Безопасности ООН был создан Международный трибунал по бывшей Югославии (МБТЮ), а в 1994 - Международный уголовный трибунал по Руанде (МУТР). В 1996 г. был ратифицирован Статут Международного уголовного суда (МУС), который вступил в силу в июле 2002 г.


Дод.точки доступу:
Гизатуллина, З.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Підгородинська, А. В.
    Перспективи взаємодії України з міжнародним кримінальним судом: процесуальний аспект [Текст] / А. В. Підгородинська // Митна справа. - 2012. - № 3. - С. 107-116. - Бібліогр.: с. 116 (16 назв.)
ББК 67.99(4Укр)
Рубрики: Національний кримінальний процес
   Конституція України--Римський статут МКС--Невідповідність

   Конституційний Суд України

Кл.слова (ненормовані):
Військові трибунали -- Юрисдикція МКС -- Судочинство -- Ратифікація
Анотація: Розглядаються деякі аспекти міжнародного співробітництва держав в сфері кримінальної юстиції. На підставі Римского статуту, Правил процедури і доказування Міжнародного кримінального суду досліджується історія створення Міжнародного кримінального суду, його структура і повноваження як суб`єкта міжнародного кримінального та національного кримінального процесу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Аббасова, А. М.
    Международное уголовное право как отрасль права [Текст] / А. М. Аббасова // Держава і право. - 2017. - Вип. 75. - С. 337-347. - Библиогр. в конце ст.
УДК
Рубрики: Міжнародне право--Кримінальне право
   Міжнародне кримінальне право

Кл.слова (ненормовані):
трибунали -- злочини
Анотація: Рассматривается международное уголовное право как отрасль права. Приводятся разные определения и различные взгляды на понятие международного уголовного права.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Еткіна, І.
    Чернігівський губернський революційний трибунал у 1919-1921 роках: до постановки питання [Текст] / І. Еткіна // Скарбниця української культури : зб. наук. пр. / Черніг. іст. музей ім. В. В. Тарновського, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Черніг. облдержадмін., Черніг. обл. орг. Нац. спілки краєзнавців України. - Чернігів, 2017. - Вип. 18. - С. 196-203. - Бібліогр.: с. 203.
УДК
ББК 63.3(4УКР)л61 + 63.3(4УКР-4ЧЕР-2)л611
Рубрики: Судова система--Трибунали--Чернігівська губернія, 1919-1921 рр.


Дод.точки доступу:
Коваленко, О. Б. \ред.\; Чернігівський історичний музей ім. В. В. ТарновськогоДепартамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації; Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

Є примірники у відділах: всього 4 : ВКр (1), ВЗ (1), ВДГН (1), ВМ (1)
Вільні: ВКр (1), ВЗ (1), ВДГН (1), ВМ (1)


Знайти схожі

8.


    Мирний, М..
    Міжнародні злочини: що це таке і коли Україна зможе за них карати? [Текст] / Микола Мирний // Дзеркало тижня. - 2018. - 6 жовт. (№ 37). - С. 3
Рубрики: Міжнародне право--Кримінальне право
   Міжнародні злочини

   Кримінальний кодекс--Війскові злочини--Кримінальна відповідальність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
агресія -- геноцид -- злочини проти людяності -- трибунали



Знайти схожі

9.


    Касимова, А.
    Проблема соблюдения государствами и вооруженными формированиями норм международного гуманитарного права в период вооруженных конфликтов [Текст] / А. Касимова // Юридична наука. - 2017. - № 11. - С. 12-23. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Міжнародне гуманітарне право
   Збройні конфлікти--Міжнародно-правові документи

Кл.слова (ненормовані):
збройні конфлікти -- кримінальні трибунали -- сторони конфлікту


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

10.


    Саблук, Сергій.
    Особливості організації кримінально-правового контролю за злочинністю в контексті реформування правоохоронних органів першої половини 1920-х рр. [Текст] / Сергій Саблук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 202-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правоохоронні органи--Історія--УРСР, 1921-1925 рр.
   Кримінальне законодавство--Реформування--УРСР, 1921-1925 рр.

Кл.слова (ненормовані):
кодифікація кримінального законодавства -- трибунали -- державний механізм
Анотація: Радянська правова система в Україні ґрунтувалася на вироблених більшовиками ідеологемах, які лягли в основу відповідних законопроектів. На їхній зміст суттєво впливало масштабне застосування насильства стосовно політичних опонентів, що мало місце у внутрішніх російських губерніях, насамперед перетворившись на запекле громадянське протистояння. З’ясовано, що кримінально-правовий контроль за злочинністю в сегменті приписів, що містилися в Кримінальному та Кримінально-процесуальному кодексах 1922 р., свідчить не лише про появу можливостей ухвалення неправосудних вироків, а й про створення привабливої для широкого суспільного загалу, а, насправді, ілюзорної картини протидії злочинності. Зроблено висновок, що контроль за злочинністю в Україні протягом 1920-х рр. визначався змінами законодавства, зумовленими переходом від ухвалення судових рішень на основі так званої революційної правосвідомості до судочинства за принципом революційної законності і пов’язувався з формуванням та розвитком радянського праворозуміння, на яке чинили вплив події Першої світової війни та Української революції 1917–1921 рр.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

11.


    Саблук, Сергій.
    Контроль за злочинністю на визволених територіях України під час Другої світової війни [Текст] / Сергій Саблук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 197-202. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правоохоронні органи--НКВС СРСР--Діяльність--Україна, 1941-1945 рр.
Кл.слова (ненормовані):
окупація -- злочинність -- мародерство -- військові трибунали
Анотація: Повернення радянської влади на звільнених територіях під час наступу Червоної Армії супроводжувалося масштабними перевірками осіб, які залишилися на окупованій території. Визначено, що загалом контроль за злочинністю у період визволення території України від нацистських загарбників здійснювався під впливом того факту, що вся територія України була тимчасово окупована. Це наклало свій відбиток на діяльність правоохоронців, значна частина яких розглядала населення тимчасово окупованих територій як потенційних ворогів. У той же час було широко розгорнуто залучення до правоохоронних органів місцевого населення із диференціацією працівників через масштабне відсіювання тих, хто не був здатний працювати. Наголошено, що скоєння злочинів працівниками партійних та радянських органів, а також правоохоронцями під час вигнання з України німецьких загарбників намагалися всіляко приховувати, щоб вони не отримали небажаного розголосу. Зроблено висновки, що позасудові розправи з односельцями, які протягом першого періоду війни спрямовувалися в основному проти партійного та радянського активу, який пов’язувався із передвоєнним голодом та репресіями, протягом 1943–1945 рр. скеровувалися проти тих, хто співпрацював із окупаційною владою чи навіть просто займав вичікувальну позицію.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

12.


    Студьонова , Л.
    Репресивна діяльність особових відділів НКВС військових частин Червоної Армії та Військових трибуналів у період від літа 1941 до осені 1943 року [Текст] / Людмила Студьонова // Сіверянський літопис : всеукр. наук. журн. - 2020. - № 6. - С. 126-135 . - ISSN 2518-7422
Рубрики: Репресії--Історія--Чернігівська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
репресії -- Військові трибунали -- НКВС
Анотація: Вперше на підставі аналізу кримінальних справ трьох рядових воїнів Червоної Армії, уродженців Чернігівщини, з фондів архіву УСБУ в Чернігівській області та Державного архіву Чернігівської області, відтворено репресивну діяльність Військових трибуналів. Порушені проти цих людей справи, засвідчують, що репресії в радянських військах були не менш масштабними, ніж проти цивільних громадян.


Дод.точки доступу:
Отрощенко, Петро Якович; Атрощенко, Федір Олександрович; Жабинський, Олексій Ілліч (1911-?)

Є примірники у відділах: всього 3 : ВА (1), ВДГН (1), ВКр (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1), ВКр (1)


Знайти схожі

13.


    Вітович, Ігор.
    "Постраждалі чекали понад два десятиліття" [Текст] : у Гаазі розпочався перший процес щодо воєнних злочинів у Косові / Ігор Вітович // Україна молода. - 2021. - 17 верес. (№ 96). - С. 5
Рубрики: Збройні конфлікти--Історія--Косово
   Військові злочини--Розслідування злочинів--Косово

   Трибунали--Політичні і державні діячі--Косово

Кл.слова (ненормовані):
судові процеси -- військові злочинці -- злочини проти людства -- організованна злочинність -- військові злочинці -- вніб 5
Анотація: Про перший процес Спеціального суду для розслідування воєнних злочинів, скоєних у Косові в 1998-1999 роках.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)