Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Державні службовці -- Професійна майстерність<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Ганоцька, С. О.
    Стандарти управління якістю як інструмент мотивації в професійній діяльності державних службовців [Текст] / С. О. Ганоцька // Економіка та держава. - 2011. - № 5. - С. 147-150. - Бібліогр. с. 150 (15 назв)
Рубрики: Державні службовці--Професійна майстерність
Анотація: У статті розглянуті питання запровадження системи управління якістю в професійну діяльність державних службовців. Визначена сутність системи управління якістю як головного інструменту мотивації в професійній діяльності джержавних службовців.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Кусмінська, Т. А.
    Планування кар'єри державного службовця на сучасному етапі [] / Т. А. Кусмінська // Економіка та держава. - 2013. - № 4. - С. 129-131. - Бібліогр. с.131 (7 назв)
ББК 67.301.01
Рубрики: Державні службовці--Професійна майстерність
   Державна служба--Кадрова політика

Анотація: У статті досліджується актуальні питання планування і реалізації професійної кар'єри та кар'єрного зростання державних службовців.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Пуліна, Т. В.
    Розвиток кадрового потенціалу органу публічної служби [Текст] / Т. В. Пуліна, О. Ю. Ткачук , А. О. Вафіна // Економіка та держава. - 2018. - № 12. - С. 44-49 : табл. - Бібліогр. с. 48-49 (22 назви)
Рубрики: Державні службовці--Професійна майстерність
Анотація: У статті розкрито сутність кадрового потенціалу органу публічної служби на основі аналізу наукових праць вітчизняних вчених, визначені основні складові, які формують кадровий потенціал. Розглянуто стан професійної підготовки, який є основним у процесі розвитку потенціалу кадрів публічного управління та формування їх компетентності. Досліджено стратегії державної кадрової політики, які є основним інструментом для подолання проблем у кадровій політиці України. До основних принципів розвитку кадрового потенціалу органу публічної служби доцільно віднести принципи демократичного відбору, постійного накопичення професійних знань державних службовців, просування кар'єрними сходами на основі ділових якостей, заохочення їх до роботи, контроль за їх трудовою діяльністю. Реформування державної служби також передбачає застосування профілів професійної компетентності, які розширюють критерії, встановлені до посади кваліфікаційними вимогами, беручи до уваги не лише освітній та освітньо-кваліфікаційний рівень і стаж, а й досвід роботи, володіння спеціальними знаннями, уміннями та навичками, необхідними для ефективного виконання посадових обов'язків. Зазначений інструмент використовується в різних сферах управління людськими ресурсами, включаючи планування людських ресурсів та набір персоналу, професійне навчання та підвищення кваліфікації, оцінювання результатів діяльності, просування по службі, плануванні кар'єри та її розвиток. Насамперед профілі компетентності стануть основою професійного розвитку державних службовців: від визначення особистих потреб у навчанні до вдосконалення навчальних програм і підходів до підвищення кваліфікації системи загалом . Розглянуті цілі та результати впровадженого швейцарсько-українського проекту "DOCCU — Розвиток громадянських компетентностей в Україні", який є перспективним шляхом щодо підвищення ефективності роботи системи підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців. Запропоновано шляхи розвитку кадрового потенціалу державної служби.


Дод.точки доступу:
Ткачук , О.Ю.; Вафіна, А.О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)