Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Пам'ятки історії та культури -- Охорона -- Чернігів, місто (Україна)<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Литовченко, Олександр.
    До питання збереженості пам'яток старовини Чернігова [Текст] / О. Литовченко // Карнабідівські читання : зб. наук. праць / Нац. архіт.-іст. заповідник "Чернігів стародавній", Центр пам'яткознавства НАН України і Укр. т-ва охорони пам'яток історії та культури. - Чернігів : Десна Поліграф, 2017. - Вип. 1-3. - С. 66-72 : фот. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
ББК 63.3(4УКР-4ЧЕР-2)-7 + 85.113(4УКР-4ЧЕР-2)
Рубрики: Пам'ятки історії та культури--Охорона--Чернігів, місто (Україна)
   Пам'ятки історії та культури--Громадські організації--Охоронна діяльність--Чернігів, місто (Україна)

   Відомі особи--Історія--Чернігів, місто (Україна)

Кл.слова (ненормовані):
фільм "Щорс" -- фільм "Родина Коцюбинських"
Анотація: У статті розкривається важлива робота по збереженню пам'яток старовини відомого чернігівського архітектора та науковця А.А. Карнабеда. На прикладі деяких художніх відеоматеріалів, а саме фільмів "Щорс" (1939 р.) та "Родина Коцюбинських" (1970 р.) - зазначається про можливість простежити на кіноплівці об'єкти, які не збереглися.


Дод.точки доступу:
Соболь, Юрій Олексійович \ред.\; Карнабед, Андрій Антонович (український архітектор, мистецтвознавець, краєзнавець ; 1927-2005) \про нього\; Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній"; Центр пам'яткознавства Національної Академії наук України і Українського товариства охорони пам'яток історії та культури

Є примірники у відділах: всього 2 : ВКр (1), ВЗ (1)
Вільні: ВКр (1), ВЗ (1)


Знайти схожі

2.


    Рига, Данило.
    І. Строкун – пам'яткоохоронець Чернігівського державного історико-культурного заповідника у 30-х рр.ХХ ст. [Текст] / Д. Рига // Карнабідівські читання : зб. наук. праць / Нац. архіт.-іст. заповідник "Чернігів стародавній", Центр пам'яткознавства НАН України і Укр. т-ва охорони пам'яток історії та культури. - Чернігів : Десна Поліграф, 2017. - Вип. 1-3. - С. 89-92 : фот.
УДК
ББК 63.3(4УКР-4ЧЕР-2)-7 + 85.113(4УКР-4ЧЕР-2)
Рубрики: Пам'ятки історії та культури--Охорона--Чернігів, місто (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
пам'яткоохоронці
Анотація: З червня 1930року Наркомпрос УРСР призначив І.Строкуна директором Чернігівського державного історико-культурного заповідника, де він працював до квітня 1933 року. За сумісництвом в 1931-32 роках викладав креслення в Чернігівському залізничному технікумі та працював художником по оформленню міста.Репресованийв 1940-му, перебував у виправному таборі міста Алдан. В листопаді 1945 року - реабілітований. Повернувся до Чернігова, де працював скульптором і художником Чернігівського історичного музею. Впродовж 1946-47 років працює в Чернігівському палаці піонерів на посаді керівника художнього гуртка. В статті також аналізується ставлення радянської держави до культових споруд на прикладі Чернігова.


Дод.точки доступу:
Соболь, Юрій Олексійович \ред.\; Строкун, Ізидар (художник, вчений пам'яткоохоронець ; 17.02.1900-12.1953) \про нього\; Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній"; Центр пам'яткознавства Національної Академії наук України і Українського товариства охорони пам'яток історії та культури \про нього\

Є примірники у відділах: всього 2 : ВКр (1), ВЗ (1)
Вільні: ВКр (1), ВЗ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)