Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Довкілля -- Техногенне забруднення<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Пашинська, Н. М.
    Оцінка впливу транспортної системи на довкілля України: регіональний аспект [Текст] / Н. М. Пашинська // Екологічний вісник. - 2012. - № 4. - С. 6-8
ББК 28.08
Рубрики: Довкілля--Техногенне забруднення
Анотація: У статті розглянуто проблеми транспортного забруднення. Висвітлено дослідження регіональних аспектів екологічних проблем транспортної системи та розроблення напрямів її вдосконалення щоб зменьшити транспортне навантаження на територію України у зв'язку з підвищенням її ролі як транзитної держави.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Морозова, Тетяна.
    Біомоніторинг як необхідна складова досліджень в зоні проведення операції об'єднаних сил [Текст] / Т. Морозова // Екологічний вісник. - 2019. - № 5. - С. 8-10. - Бібліогр. с. 10 (3 назви)
Рубрики: Біогеоценози
   Екосистеми--Екологічні проблеми

   Довкілля--Техногенне забруднення

Анотація: Хімічне забруднення довкілля в зоні операції об'єднаних сил (ООС) може спричиняти як локальні, так і глобальні кризові ситуації. Небезпека полягає в тому, що вуглеводні та важкі метали можуть накопичуватися у ґрунтах, флорі, фауні та мікробіоті. Створюється небезпечний військово-промисловий кластер, де забруднення довкілля в результаті військової діяльності накладається на промислові агломерації, зокрема, на території Донбасу багато небезпечних об'єктів (шахти, металургійні, хімічні та енергетичні виробництва, полігони токсичних відходів, терикони, шламонакопичувачі, шламосхо-вища), що в свою чергу створює додаткові ризики та загрози. Моніторингові дослідження дозволяють виявити кумулятивні впливи; спрогнозувати наслідки діяльності (ретроспективний аналіз); оцінити зміни в довкіллі, шляхи (можливості) зменшення негативних впливів та ймовірність досягнення порогових значень; визначити альтернативи (отримання соціально-економічних результатів збалансованим шляхом).


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДЕТПСГН (2)
Вільні: ВДЕТПСГН (2)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)