Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Іващенко, Катерина$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Іващенко, Катерина.
    Внутрішньо переміщені особи: реалії та перспективи / Катерина Іващенко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2019. - № 1. - С. 181-188 : табл.
Рубрики: Соціологічні дослідження--Соціологічні опитування--Внутрішньо переміщені особи
Анотація: 30 січня 2019 р. в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес- брифінґ “Внутрішньо переміщені особи: реалії та перспективи”. Основна частина заходу була присвячена презентації та обговоренню результатів опитування Інституту соціології НАН України 2015-2018 рр. щодо ставлення населення до внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і, зокрема, можливостей та обмежень політичної участі переселених осіб.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Іващенко, Катерина.
    Інтеґрація в сучасних міґраційних дослідженнях: нотатки з двох конференцій під егідою IMISCOE напередодні світового «локдауну» [Текст] / Катерина Іващенко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 2. - С. 163-170
Рубрики: Міграції міжнародні--Наукові конференції--Лісабон, місто (Португалія), 2020 р.
Анотація: Дві конференції IMISCO (“Майбутнє міґраційних досліджень: дискусія щодо еволюції та впливу дослідницької галузі” та “Переміщення, життя, інвестування та виживання: житло та міґрація в непевні часи”, що відбулися 5–7 лютого 2020 року в Лісабоні) були присвячені концептуальним, теоретичним і практичним аспектам розвитку міждисциплінарних міґраційних досліджень та висунули на перший план тему інтеґрації. Автор дає короткий огляд основних ідей, що обговорювалися в ході конференцій: необхідність деколонізації та інтернаціоналізації міґраційних досліджень, систематизація накопичених знань за допомогою нових інструментів (IMISCOE Research Network, Taxonomy System), розширений діалог вчених з суспільством та політиками. Для того, щоб стати невід'ємною частиною ґлобальної дослідницької мережі, вітчизняні фахівці, які займаються науковими розвідками у сфері міґрації, мають зосередити увагу на безперервному зборі даних, просуванні міжнародних публікацій та зв'язку своїх досліджень зі стратегічним порядком денним.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)