Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Ажаман, І. А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Ажаман, І. А.
    Будівництво в сільському господарстві як чинник підвищення конкурентоспроможності аграрної галузі [Текст] / І. А. Ажаман // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - С. 55-62. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Економіка сільського господарства в Україні--Вплив будівництва у сільському господарстві на конкурентоспроможність галузі
Анотація: У статті розглянуто роль галузей сільського господарства та будівництва. Обґрунтовано значення будівництва в сільському господарстві для забезпечення і підвищення конкурентоспроможності аграрної галузі. Визначено необхідність одночасного розвитку промислового і цивільного будівництва в сільському господарстві.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Ажаман, І. А.
    Теоретичне обгрунтування сутності та властивостей потенціалу підприємства [Текст] / І. А. Ажаман, О. І. Жидков // Економіка та держава. - 2018. - № 2. - С. 22-26 : табл. - Бібліогр. с. 25-26 (17 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічний потенціал
Анотація: Наведено теоретичне обгрунтування сутності та властивостей потенціалу підприємства. Встановлено, що потенціал — це багатозначний термін, який може вживатись у багатьох галузях знань (зокрема економіці) та на різних рівнях (держави, підприємства, окремої людини). Запропоновано потенціал розглядати як сукупність можливостей, ресурсів, засобів, які можуть бути використані в певний період часу для досягнення визначеної мети, здійснення певних дій. Узагальнюючи дослідження науковців виділено такі класифікаційні ознаки потенціалу: за рівнем оцінки, за галузевою ознакою, за елементним складом, за рівнем абстрагованості, за функціональною сферою, за спрямованістю діяльності, за спектром врахованих можливостей. Термін "потенціал підприємства" пропонується визначати як стан його внутрішнього середовища, сукупність ресурсів, потужностей, інших резервів, можливостей, які створюють підгрунтя до розвитку, отримання визначених результатів, забезпечення бажаної ефективності діяльності підприємства, підвищення конкурентоспроможності й досягнення його цілей. Виділено властивості потенціалу підприємства, до яких віднесено: цілісність, структурованість та складність, динамічність, часова обмеженість, синергетичність, гнучкість та адаптивність, інноваційність.


Дод.точки доступу:
Жидков, О.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Ажаман, І. А.
    Сутність та структура економічного потенціалу підприємства [Текст] / І. А. Ажаман, О. І. Жидков // Економіка та держава. - 2018. - № 4. - С. 22-25 : табл. - Бібліогр. с. 25 (19 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічний потенціал
Анотація: Визначено актуальність дослідження сутності та структури економічного потенціалу підприємства. Проведено аналіз існуючих підходів до трактування економічного потенціалу підприємства. На основі узагальнення результатів дослідження економічний потенціал підприємства запропоновано визначати як певну його спроможність, здатність сприяти задоволенню потреб суспільства, розвиватися у визначено напрямку, досягати поставлених цілей за умов максимальної ефективності, отримувати заплановані результати, підвищувати конкурентоспроможність за рахунок сформованої у певний момент часу сукупності структурованих ресурсів, які використовуються у мовах дії чинників зовнішнього середовища. Визначено, що структура економічного потенціалу підприємства є сукупністю підсистем — потенціалів і складових, взаємодія яких в певний момент часу за дії чинників зовнішнього середовища створює умови для здатності до задоволення потреб суспільства, розвитку, досягнення поставлених цілей та отримання визначених результатів. Складовими економічного потенціалу підприємства визначено кадровий, виробничий, фінансово-інвестиційний, інноваційний, інформаційний, організаційно-управлінський, конкурентний, маркетинговий та підприємницький потенціал.


Дод.точки доступу:
Жидков, О.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)