Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Бєлова, А. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Бєлова, А. І.
    Моделювання результативності функціонування системи стратегічного управління реструктуризацією підприємств [Текст] / А. І. Бєлова // Вісник. - 2014. - № 3. - С. 3-10 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка підприємства--Реструктуризація
Кл.слова (ненормовані):
регіони -- система моніторингу -- структурні зрушення


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Лозова, Т. І.
    Організаційно-економічний механізм управління корпоративними змінами по критерію стійкості [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. І. Бєлова // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (11 назв)
Рубрики: Підприємства--Корпоративне управління
Анотація: У статті розглянуто організаційно-економічний інструментарій управління корпоративними змінами за критерієм стійкості, що забезпечує збалансованість функціонування підприємств та підвищення їх рівня конкурентоспроможності на світових ринках і дозволяє ефективно залучати інвестиційні ресурси. Кінцева мета корпоративних змін — забезпечення розвитку компанії та зростання валового прибутку. Зростання валового прибутку пов'язане з кількісними характеристиками (чітко сформованими статутним капіталом та структурою основних засобів, які чітко визначені шляхом проведеної інвентаризації та на які оформлені права власності, і, саме ці права, як нематеріальні активи поставлені на облік і визначені в балансі; зі зростанням економічних показників — чистого доходу від реалізації робіт (послуг, товарів, продукції); собівартістю реалізованої продукції, валовим прибутком). Корпоративна стійкість компанії включає організаційно-структурну стійкість, стійкість виробничих, технологічних, інноваційних процесів, стійкість маркетингової, фінансової та економічної діяльності, соціальну стійкість, стійкість персоналу. Із проведених досліджень видно, що сталий розвиток компанії — поняття комплексне і на нього впливає кожний визначений компонент виробництва [1—4; 8; 9].??Досягнення збалансованості функціонування підприємства вирішується системними дослідженнями результативності процесів реструктуризації та об'єктивною методикою оцінки та прогнозування результативності управління корпоративними змінами з адаптацією до сучасних умов господарювання на основі аналізу сучасного стану компанії та міжнародного досвіду [8; 9]. Важливою складовою прогнозування результативності управління корпоративними змінами є визначення взаємозалежності і взаємозв'язки ключових напрямів у реструктуризації підприємств для здійснення та упорядкування роботи взаємопов'язаних модулів розробленої організаційно-економічної моделі, яка включає основні етапи, процедури та блоки засобів фінансового та методичного забезпечення на основі проведення інвентаризації всіх статей балансу, з визначеними методами інвентаризації об'єктів нерухомого майна та нематеріальних активів. Структуру управління реструктуризацією за пріоритетами чіткого формування статутного капіталу побудовано на основі інвентаризації всіх статей балансу, як основи самої реструктуризації для чіткого визначення статутного капіталу і підвищення ефективності діяльності підприємства та, надання послуг інноваційного типу споживачам.


Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Бєлова, А.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


   
    Особливості формування статутного капіталу підприємства: право користування нематеріальними активами як майновий внесок до статутного капіталу [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. І. Бєлова, А. Ю. Аль-Тмейзі // Економіка та держава. - 2019. - № 4. - С. 18-24 : табл. - Бібліогр.: с. 24. - Текст англ. мовою
УДК
Рубрики: Підприємства--Статути--Капітал
Кл.слова (ненормовані):
правові та облікові аспекти -- нормативні документи -- бухгалтерський облік -- стандарти бухгалтерського обліку: національний і міжнародний
Анотація: Бізнес у цифровому світі - це повне переосмислення традиційних підходів до роботи з клієнтами, створення унікального досвіду, новий погляд на партнерство і конкуренцію та, безумовно, нові моделі бізнес-стратегій, які знайдуть своє втілення у щоденній діяльності компаній та їх структурних підрозділів - в операційній моделі. Для України, яка планує курс на Євроінтеграцію, метою є створення умов для входження до спільноти Європейських розвинених країн та залучення інвестицій шляхом створення спільних підприємств та інших масштабних внутрішніх перетворень підприємств. Для цього процесу важливою складовою бізнесу у цифровому світі є чітке формування всіх складових статутного капіталу у компанії.


Дод.точки доступу:
Лозова, Т. І.; Олійник, Г. Ю.; Бєлова, А. І.; Аль-Тмейзі, А. Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)