Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Біляк, Ю. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Біляк, Ю. В.
    Конфлікт інтересів та шляхи його разв'язання в господарському товаристві корпоративного типу [] / Ю. В. Біляк // Економіка та держава. - 2015. - № 12. - С. 49-53. - Бібліогр. с.53 (7 назв)
Рубрики: Акціонерні товариства--Корпоративні конфлікти


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Біляк, Ю. В.
    Рейдерство в агробізнесі - як захиститися? [Текст] / Ю. В. Біляк // Економіка та держава. - 2019. - № 10. - С. 83-86. - Бібліогр. с. 86 (2 назви)
Рубрики: Агропромислові комплекси--Рейдерство
Анотація: На сьогодні агробізнес досі є незахищеним перед погрозами, що носять не погодний (кліматичний) характер, а пов'язаними з правовими аспектами бізнесу. Рейдерство широко розвинене в нашій країні. Така ситуація погіршує становище сільгоспвиробника. Досить часто з'являється інформація про незаконний вивіз врожаю з полів або заволодіння зерна на елеваторі. У чому ж полягає суть цього явища — "рейдерство" і як найбільш максимально убезпечити підприємство від незапланованих візитів? Законодавством України не передбачено визначення поняття "рейдерство". Коротко його можна визначити як неправомірне встановлення контролю над діяльністю компанії або над її активами. Також можна відзначити, що рейдерство передбачає вилучення майна на нібито законних підставах, в основі виникнення яких лежать прогалини в законі або системні недоліки функціонування державних інститутів (судової і правоохоронної систем, системи реєстрації юридичних осіб тощо). Рейдери в своїй діяльності застосовують цілий комплекс засобів: підробка документів, підкуп силових структур, шантаж, психологічний тиск.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Біляк, Ю. В.
    Систематизація наукових поглядів на сутність фінансової безпеки [Текст] / Ю. В. Біляк // Економіка та держава. - 2020. - № 8. - С. 78-82. - Бібліогр. с. 82 (18 назв)
Рубрики: Агропромислові комплекси--Економічна безпека--Наукові дослідження
Анотація: Актуальність обраної теми статті зумовлена тим, що аграрний сектор в силу своєї специфіки не може в умовах ринку на рівних брати участь у міжгалузевої конкуренції. В силу своєї відносно низької дохідності, залежності від природних факторів, яскраво вираженого сезонного, циклічного характеру відтворення сільське господарство є галуззю більш відсталою у технологічному плані в порівнянні з промисловістю і дає меншу віддачу на вкладений капітал. Тому безумовно питання забезпечення фінансової безпеки аграрного сектору для України важливі і актуальні. У теоретичній площині це ставить питання про доцільність виділення фінансової безпеки як окремого предмету дослідження, а в практичній — сприяє розпорошенню відповідальності за конкретні проблеми фінансової безпеки серед різних органів управління. Варто відзначити досить широкий спектр поглядів різних дослідників на сутність безпеки. В свою чергу фінансова безпека стає найважливішою частиною економічної безпеки суб'єктів господарювання аграрного сектору, яка розпоряджається грошовими потоками сектору, визначає його стратегічний розвиток. На нашу думку, проблеми безпеки варто досліджувати, передусім, у контексті фінансових інтересів різних суб'єктів, а не з погляду збереження різних систем. У цій роботі ми вважаємо, що фінансовий інтерес — це усвідомлена потреба або система потреб. До фінансових інтересів можна віднести ті, які пов'язані з фінансовими угодами. З одного боку, інтереси можуть бути чинниками виникнення й розвитку відносин, з іншого — характер фінансових відносин визначає рівень реалізації фінансових інтересів. Проблема співвідношення та пріоритетності фінансових інтересів суб'єктів господарювання залишається дискусійною, а для автора найактуальнішою, тому що на практиці не вдається досягти повної відповідності інтересів різних суб'єктів, що породжує конфлікти інтересів й проблеми безпеки, зокрема, фінансової. У статті розглянуто концептуальні підходи до систематизації наукових поглядів на сутність фінансової безпеки. Запропоновано авторський підхід до визначення категорії "безпека", "фінансова безпека суб'єктів господарювання аграрного сектору", виявлені функціональні складові економічної безпеки аграрного сектору та відокремлена фінансова безпека як дефініція.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Біляк, Ю. В.
    Сучасні концепції дослідження конфліктів інтересів / Ю. В. Біляк // Економіка та держава. - 2020. - № 9. - С. 80-85. - Бібліогр. с. 85 (5 назв)
Рубрики: Соціальні конфлікти--Фінансова безпека


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)