Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Дергалюк, М. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Дергалюк, М. О.
    Функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів [Текст] / М. О. Дергалюк // Економіка та держава. - 2017. - № 7. - С. 101-103. - Бібліогр. с. 103 (10 назв)
Рубрики: Сільські місцевості--Економічний розвиток
Анотація: У статті обгрунтовано функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів. Встановлено, що організаційна складова організаційно-економічного механізму передбачає виконання таких функцій щодо розвитку АПК регіонів, як: управління, контролю, планування, координації, регламентуюча та інтеграційна функцій. Організаційна складова повинна забезпечувати взаємозв'язок та взаємодію між сферами, суб'єктами АПК, місцевою та державною владою. До економічної складової механізму відносяться: фінансова, компенсаційна, інноваційна, соціальна, оцінювання та прогнозування, споживча функція організаційно-економічного механізму. Економічна складова спрямована на забезпечення процесу розвитку АПК регіонів та держави в цілому. ??Обгрунтовано, що функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів одночасно виступають як самостійними, так і є об'єднаними між собою цілями розвитку АПК регіонів та його суб'єктів. Спрямованість функціоналів організаційно-економічного механізму розвитку АПК регіонів на вирішення конкретних завдань та досягнення поставлених цілей сприяють отриманню позитивного ефекту від дії всього механізму. Функціонали організаційно-економічного механізму розвитку АПК мають об'єктивний характер та обумовлені цілями розвитку АПК регіонів, а також є відносно самостійними та однорідними.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Дергалюк, М. О.
    Підходи щодо визначення сутності поняття "агропромисловий комплекс" [Текст] / М. О. Дергалюк // Економіка та держава. - 2018. - № 5. - С. 34-37. - Бібліогр. с. 36-37 (22 назви)
Рубрики: Агропромислові комплекси
Анотація: У статті встановлено, що існують два підходи щодо визначення сутності поняття "агропромисловий комплекс" як сукупності галузей та як об'єднання за різними видами діяльності. З'ясовано, що АПК здебільшого розуміють як систему і/або сукупність галузей національної економіки, що займаються виробництвом, переробкою, зберіганням і доведенням до кінцевого споживача аграрної продукції. При визначенні сутності використовується підхід, за яким АПК визначається за різновидами економічної діяльності, пов'язаних між собою технологічними, організаційними, економічними зв'язками щодо виробництва сільськогосподарської продукції. Дано авторське тлумачення сутності поняття "агропромисловий комплекс".


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Дергалюк, М. О.
    Демонополізація спиртової галузі: причини, суть, реалізація [Текст] / М. О. Дергалюк, Л. Г. Хань // Економіка та держава. - 2020. - № 3. - С. 121-124. - Бібліогр. с. 124 (10 назв)
Рубрики: Спиртове виробництво--Демонополізація--Державне регулювання
Анотація: У статті досліджено проблему державного регулювання спиртової промисловості України та обгрунтовано необхідність її докорінного реформування у зв'язку з неефективністю державного регулювання. З'ясовано, що в спиртовій галузі сьогодні існують такі проблеми: велика частка тіньового обігу спирту; паралельно з тіньовим ринком розвивається корупція, а однією з головних причин високого рівня корумпованості є неефективний та нечесний менеджмент; зношеність основних фондів усіх підприємств галузі; велика кількість підприємств, що простоюють і фіктивно збільшений штат працівників, які утримуються за рахунок працюючих підприємств. Доведено, що вищезазначені проблеми необхідно розв'язувати на основі демонополізації галузі з подальшою приватизацією неефективних державних підприємств, що дасть можливість залучити приватні інвестиції в модернізацію галузі, сприятиме диверсифікації виробництва і розвитку суміжних галузей економіки загалом.


Дод.точки доступу:
Хань, Л.Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)