Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Лупак, Р. Л.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Васильців, Т. Г.
    Інституційне забезпечення розширення фінансових можливостей підприємств промисловості та АПК на регіональному рівні [Текст] / Т. Г. Васильців, Р. Л. Лупак, Н. Я. Юрків // Фінанси України. - 2012. - № 3. - С. 90-101. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.29
Рубрики: Промислові підприємства--Фінансовий стан
Анотація: Розглянуто передумови, визначено головні перешкоди й обгрунтовано засоби здійснення вітчизняної державної регіональної політики вдосконалення інституційного забезпечення розширення фінансових можливостей підприємств промисловості.


Дод.точки доступу:
Лупак, Р.Л.; Юрків, Н.Я.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Лупак, Р. Л.
    Регіональна політика зміцнення конкурентних позицій вітчизняного виробника: досвід Латинської Америки [Текст] / Р. Л. Лупак // Економіка та держава. - 2017. - № 5. - С. 40-43. - Бібліогр. с. 43 (16 назв)
Рубрики: Виробнича інфраструктура--Конкуренція--Зарубіжний досвід
Анотація: У статті досліджено залежність економіки держави від імпорту, його вплив та способи регулювання (протекціоністські та ліберальні). Розглянуто наукові припущення класиків економічної теорії щодо розвитку виробничого комплексу в державі за умов імпортозалежності її економіки. Визначено важливість використання світового досвіду, зокрема країн Латинської Америки (Бразилії, Аргентини, Мексики), у розробленні та реалізації політики зміцнення конкурентних позицій вітчизняних виробників, які тривалий час змушені конкурувати на ринку з інтенсивним насиченням імпорту. Поокремо надано характеристику регіональним особливостям імпортозаміщення, регулювання внутрішнього ринку, формування конкурентного середовища у країнах Латинської Америки, що дозволяло зміцнювати конкурентні позиції внутрішніх виробників та може слугувати досвідом для національної економіки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Лупак, Р. Л.
    Імплементація в Україні світового досвіду державної політики імпортозаміщення: регіонально-галузеві аспекти [Текст] / Р. Л. Лупак // Регіональна економіка. - 2017. - № 2. - С. 142-149. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна безпека--Державна політика--Україна
   Імпортозаміщення

   Економічна політика--Напрями розвитку--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Протекціонізм -- Лібералізм -- Імпортозалежність -- Галузі малорозвинені -- Пріоритети стратегічні
Анотація: Зроблено висновки, що світовий досвід державної політики імпортозаміщення дозволяє говорити про різні способи її реалізації, але загалом їх можна згрупувати за двома напрямками: протекціоністським і ліберальним.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Лупак, Р. Л.
    Стратегічне програмування державної політики цифровізації реального сектору економіки України [Текст] / Р. Л. Лупак, Т. Ф. Штець // Економіка та держава. - 2020. - № 1. - С. 33-39 : табл. - Бібліогр. с. 39 (10 назв)
Рубрики: Цифрова економіка--Державна політика
Анотація: Визначено необхідність ретельного, узгодженого та диференційованого планування державної політики розвитку сектора цифрової економіки в Україні. Обгрунтовано важливість зміни моделі реального сектору економіки, де запропоновано цифрову економіку розглядати як четвертинний сектор економіки. Сформовано елементний склад Державної програми цифровізації в реальному секторі економіки України, до якого включено: вихідні умови; мету; цілі державної політики; напрями регулювання; глобалізаційний та євроінтеграційний блок; фінансово-ресурсне та організаційно-управлінське забезпечення; інструментарій моніторингу, контролю та коригування. Доведено, що метою Державної програми цифровізації в реальному секторі економіки України має стати гармонізація та конвергенція сектора цифрової економіки України та ЄС, зростання вітчизняної цифрової індустрії, модернізація бізнес-процесів суб'єктів реального сектора національної економіки на засадах підвищення рівня цифровізації. Ідентифіковано індикатори моніторингу реалізації Державної програми цифровізації в реальному секторі економіки України, які розділено на три групи: розвиток цифрової індустрії; цифрова модернізація бізнес-процесів суб'єктів реального сектора економіки; гармонізація та конвергенція цифрової економіки України та ЄС.


Дод.точки доступу:
Штець, Т.Ф.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


   
    Стан та тенденції розвитку туристичного комплексу в контексті забезпечення економічної безпеки України [Текст] / Т. Г. Васильців [та ін.] // Економіка та держава. - 2019. - № 9. - С. 17-25 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 25 (10 назв)
Рубрики: Туристична індустрія--Розвиток--Економічна безпека
Анотація: На сучасному етапі розвитку економіки України функціонування туристичного комплексу нестабільне. Наявні прояви покращення окремих важливих економічних та соціальних параметрів, але на тлі нереалізованості ключових складових потенціалу туристичного комплексу України в господарській системі країни, підвищенні рівня якості життя населення, належного внеску у зміцнення системи економічної безпеки держави. В підсумку оцінювання стану та тенденцій розвитку туристичного комплексу виявлено напрями та аспекти негативного впливу на забезпечення економічної безпеки України за компонентами її внутрішньої системи (економічною незалежністю, стабільністю і стійкістю, здатністю до саморозвитку і прогресу). Для подальшого якісного розвитку туристичного комплексу України і забезпечення його позитивного впливу на стан економічної безпеки України слід реалізувати державну політику, орієнтовану на усунення виявлених недоліків та негативних тенденцій.


Дод.точки доступу:
Васильців, Т.Г.; Лупак, Р.Л.; Рудковський, О.В.; Бєлікова, С.О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)