Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Максименко, І. Я.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Максименко, І. Я.
    Інвентарізація як складова внутрішньогосподарського контролю в процесі управління підприємством [Текст] / І. Я. Максименко, О. П. Зоря, Г. Р. Горлачова // Економіка та держава. - 2017. - № 10. - С. 83-85 : табл. - Бібліогр. с. 85 (4 назви)
Рубрики: Інвентаризація
Анотація: Досліджено особливості проведення інвентаризації на основі законодавчих та нормативних актів України. ??Наголошено на важливості застосування інвентаризації як особливого інструмента внутрішньогосподарського контролю за діяльністю підприємства.??Доведено, що інвентаризація — один із найважливіших методів бухгалтерського обліку та внутрішньогосподарського контролю.??Наголошено, що добре сплановані цілі засоби, сформованих структурах можуть призводити інтенсивності інвентаризації як засобу обліку внутрішньогосподарського контролю.


Дод.точки доступу:
Зоря, О.П.; Горлачова, Г.Р.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Максименко, І. Я.
    Облікове відображення витрат періоду як передумова ефективного управління підприємством [Текст] / І. Я. Максименко, А. О. Юношева // Економіка та держава. - 2018. - № 8. - С. 57-59 : табл. - Бібліогр. с. 59 (4 назви)
Рубрики: Витрати--Управління
Анотація: Досліджено основні підходи до визначення поняття витрати періоду як управлінської категорії витрат. Згідно із П(С)БО 16 витрати визнаються витратами певного періоду одночасно з визнанням доходу, для отримання якого вони здійснені. Наголошено, що витрати періоду — це управлінська категорія витрат, які не пов'язані з реалізацією конкретної продукції (товарів, робіт, послуг). Вони, на відміну від собівартості, включаються до витрат у періоді їх виникнення, а не в періоді реалізації відповідної продукції. Доведено, що у складі витрат того звітного періоду, в якому вони були здійснені, відображають лише ті витрати, які неможливо прямо пов'язати з доходом певного періоду. Наголошено, що до витрат періоду включаються частина витрат операційної діяльності, а також фінансові (витрати від фінансової діяльності), втрати від участі в капіталі та інші витрати. Визначено, що основною кваліфікаційною ознакою витрат періоду є відношення до собівартості реалізації та фінансових результатів підприємства.


Дод.точки доступу:
Юношева, А.О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Максименко, І. Я.
    Особливості обліку орендних операцій: бухгалтеський та податковий аспекти [Текст] / І. Я. Максименко, К. С. Ганноцька // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 100-102 : табл. - Бібліогр. с. 102 (8 назв)
Рубрики: Оренда--Бухгалтерський облік--Податковий облік
Анотація: У статті визначено, що оперативний лізинг (оренда) — це господарська операція фізичної або юридичної особи, що передбачає передачу орендарю основного фонду, придбаного або виготовленого орендодавцем на умовах інших, ніж ті, що передбачаються фінансовим лізингом (орендою).Доведено, що оренда — це угода, за якою орендар набуває права користування необоротним активом за плату протягом погодженого з орендодавцем строку. Водночас оперативною (операційною) орендою є оренда інша, ніж фінансова.Визначено, що переданий в оперативну оренду об'єкт продовжує значитися у складі необоротних активів орендодавця. Передачу майна в оренду відображають тільки в аналітичному обліку.Узагальнено, що під час придбання об'єкт інвестиційної нерухомості за первинною вартістю, надалі його слід відображати в бухгалтерського обліку та фінансовій звітності (на кожну дату балансу) за одним із методів: справедливою вартістю або первинною вартістю.


Дод.точки доступу:
Ганноцька, К.С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)