Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Маріц, Дарія$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Маріц, Дарія.
    Право на анонімність як невід’ємне право людини [Текст] / Дарія Маріц // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 2. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Право на анонімність
Кл.слова (ненормовані):
таємниця -- інформація з обмеженим доступом -- приватність
Анотація: Стаття присвячена дослідженню права на анонімність. Автором аналізуються різноманітні суспільні відносини, що передбачають реалізацію такого права, в результаті чого виокремлено сфери застосування права на анонімність. Проводиться порівняльний аналіз вітчизняного законодавства та законодавства країн Європи щодо досліджуваного питання, аналізується судова практика.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Маріц, Дарія.
    Правове регулювання порядку фіксації юридичних фактів в інформаційній сфері [Текст] / Дарія Маріц // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 231-237. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Юридичні факти--Фіксація
Анотація: Стаття присвячена дослідженню законодавства України та інших держав щодо порядку фіксації юридичних фактів в інформаційній сфері. Вітчизняне законодавство не визначає чіткого механізму фіксації скріншотів веб-сайтів, які містять недостовірну інформацію про особу або інші факти, що спричиняє труднощі доказування у судовому процесі, про що свідчить неоднозначна судова практика. У статті аналізуються різні підходи щодо порядку фіксації скріншотів та порядку їх посвідчення. У результаті дослідження визначаються особи, які мають право здійснювати діяльність, пов’язану з фіксацією таких юридичних фактів, а також сам механізм правового регулювання посвідчення юридичних фактів в інформаційній сфері.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Маріц, Дарія.
    Поняття «суспільний інтерес» в інформаційних правовідносинах [Текст] / Дарія Маріц // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 165-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Суспільний інтерес--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
суспільно необхідна інформація -- обмеження права
Анотація: У статті розглядаються підходи щодо визначення та розуміння поняття «суспільного інтересу» в інформаційній сфері. Аналізується вітчизняна судова практика та практика Європейського суду з прав людини у спорах щодо визнання інформації суспільно необхідною. Автором пропонується визначення поняття «суспільний інтерес» та виокремлюються його ознаки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)