Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Подік, І. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Подік, І. І.
    Роль податків у забезпеченні економічної безпеки України: історичний аспект [Текст] / І. І. Подік, Ю. В. Гончаров // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 12. - С. 30-44 : рис. - Бібліогр.: 14 назв
ББК 65
Рубрики: Державні доходи--Історія оподаткування--Україна
Анотація: У статті розглянуто період оподаткування від часів Київської Русі до сьогодення та здійснено аналіз поступового розвитку ролі податків у забезпеченні економічної безпеки держави.


Дод.точки доступу:
Гончаров, Ю. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Подік, І. І.
    Аналіз впливу оподаткування на економічну безпеку держави [Текст] / І. І. Подік // Економіка та держава. - 2013. - № 2. - С. 70-74. - Бібліогр. с.73-74 (20 назв)
ББК 65
Рубрики: Економічна безпека--Податкова політика--Україна
Анотація: У статті розглянуто вплив оподаткування на економічну безпеку держави та досліджено, як саме податки впливають на окремі її складові.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Подік, І. І.
    Оцінювання сучасного стану податкової безпеки України [Текст] / І. І. Подік // Економіка та держава. - 2017. - № 4. - С. 46-51. - Бібліогр. с. 51 (12 назв)
Рубрики: Податкова система--Державна безпека
Анотація: У статті проаналізовано основні підходи до оцінювання податкової безпеки держави та запропоновано авторський перелік індикаторів. Проведено оцінку сучасного стану податкової безпеки України. Встановлено, що позитивні тенденції мають показники добровільної сплати податків, податкового адміністрування та податкового боргу платників податків. У задовільній області перебувають коефіцієнт еластичності і коефіцієнт ефективності роботи податкових органів, що свідчить про посилення фіскального спрямування податкової системи України. Проте знову підвищився рівень податкового навантаження.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Подік, І. І.
    Нормативно-правове забезпечення електронного аудиту в Україні: сучасний стан та перспективи [Текст] / І. І. Подік, Г. М. Білецька, Н. Л. Ковтунович // Економіка та держава. - 2018. - № 10. - С. 37-41 : табл. - Бібліогр. с. 41 (14 назв)
Рубрики: Аудит--Інтернет технології--Нормативно-правове забезпечення
Анотація: Розвиток цифрових технологій призвів до появи нових форматів та способів зберігання і обробки даних, які, в свою чергу, дали поштовх запровадженню новітніх форм та видів контролю, одним з яких є електронний аудит. У статті проаналізовано чинні вітчизняні нормативно-правові акти, які стосуються організації та здійснення такого виду перевірок. Встановлено, що розвиток функціонування інституту електронного аудиту в Україні, а відповідно і його правового регулювання, значно відстає від темпів розвитку цієї сфери в зарубіжних країнах (Португалія, Австрія, Люксембург, Польща, Литва, Норвегія, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Франція), а саме: відсутнє нормативно закріплене визначення електронного аудиту та не врегульовано порядок його проведення; немає єдиного формату файлу подання даних до фіскальних органів для цілей е-аудиту (податкового аудиторського файлу); не закріплено відповідні права та обов'язки платників податків й контролюючих органів.Відповідно авторами рекомендовано ввести в національну практику дефініцію запропоновану ІОТА, а саме: "е-аудит — це верифікація та перевірка бухгалтерських операцій, яка здійснюються в електронному середовищі за допомогою комп'ютеризованих інструментів, використовуючи аналітичні, оціночні та тестові методи аудиту". Також у статті наведено структуру проекту українського податкового аудиторського файлу (SAF-T UA), розробленого на основі другої версії стандартного податкового аудиторського файлу з урахуванням вітчизняної практики ведення бухгалтерського обліку, та описано процедуру проведення електронного аудиту на його основі. Рекомендований порядок складається з кількох етапів й дозволить досягти більш прогресивних та цивілізованих взаємовідносин між платниками податків і фіскальними органами.


Дод.точки доступу:
Білецька, Г.М.; Ковтунович , Н.Л.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Подік, І. І.
    Електронний аудит як один із податкових інструментів подолання негативних наслідків та загроз для економіки україни, спричинених пандемією covid-19 [Текст] / І. І. Подік // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 118-121. - Бібліогр. с. 121 (9 назв)
Рубрики: Аудит--Інформаційні технології
Анотація: У статті досліджено потенціал електронного аудиту як одного із комплексу податкових інструментів нейтралізації впливу Covid-19 на економіку України.??Зокрема констатовано, що протидія кризовим явищам, спричиненим карантином, не може бути ефективною в достатній мірі, якщо протиепідемічні заходи матимуть лише стимулюючий характер. Важливою складовою боротьби із наслідками пандемії є використання, задовольняючих вимогам сучасності, способів контролю за дотриманням податкового законодавства, наприклад аудиту електронних даних суб'єктів господарювання.??Визначено, що сутність е-аудиту полягає у застосовуванні спеціального формату електронної звітності (Standard Audit File for Tax (SAF-T)), який забезпечує безперешкодне отримання відомостей для проведення ефективної податкової перевірки. Переваги SAF-T порівняно із іншими формами контролю в частині скорочення часу та підвищення точності виявлення фактів ухилення від сплати податків визнаються країнами Європейського Союзу і не тільки. Нині SAF-T використовується Австрією, Королівством Люксембург, Литвою, Нідерландами, Польщею, Португалією та Сінгапуром.??Проаналізовано нормативно-правове забезпечення функціонування інституту електронного аудиту в Україні, а також стан розроблення даної категорії та відповідних складників: стандарту електронних даних, алгоритмів перевірки, спеціалізованого програмного забезпечення тощо.??Насамкінець, запропоновано ряд заходів щодо повноцінного впровадження е-аудиту у вітчизняну систему перевірки та контролю діяльності платників податків.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)