Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сальнікова, Світлана$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Сальнікова, Світлана
    Соціальне самопочуття жителів міста Луцька: про що говорить моніторинг [Текст] / Світлана Сальнікова // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 2. - С. 105-118 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологічні дослідження--Соціальне самопочуття--Аналіз результатів
Кл.слова (ненормовані):
сфера соціальної безпеки -- соціально-політична сфера -- сфера соціальних відносин -- соціальні блага
Анотація: Подано результати моніторингу з вивчення соціального самопочуття у місті Луцьку за методикою ІІСС-44 (Н. Паніна, С. Головаха). Порівнюючи дані 2009 та 2014-2016 рр., авторка засвідчує переструктурацію соціальних благ, спричинену перш за все умовами, в яких ці блага продукуються і розподіляються, а також станом війни. Загалом помітно, що лучани з благ першої необхідності "харчування, працевлаштування, здоров'я" переорієнтувалися на блага індивідуального характеру (ініціативність, самостійність, рішучість, вміння, знання). Найбільш запитуваним благом в останні роки є стабільність у державі та суспільстві, тоді як у 2009 р. найважливішою була проблема, пов’язана із можливістю повноцінного проведення відпустки зі значно нижчим рівнем недостатності. До топ-п'ятірки найдефіцитішних благ за рейтингом 2016 р. потрапляють також:упевненість в тому, що ситуація в країні поліпшуватиметься; здатні управляти державою керівники; державний захист від зниження рівня життя; впевненість, що не буде міжнаціональних конфліктів. Уперше у 2016 р. лучани зазначили брак норм і цінностей, які об'єднують людей у державі та суспільстві, – це, на думку авторки, є важливим показником усвідомлення в суспільстві однієї із ключових проблем суспільного та державного розвитку. З-поміж одинадцяти сфер соціальної життєдіяльності є три недостатньо забезпечені, на думку лучан, царини: сфера соціальних відносин, соціально-політична та сфера соціальної безпеки; решта подолали бар'єр достатності у 2 бали. Значення ІІСС-44 у 2016 р. змінилося з високого до підвищеного.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сальнікова, Світлана.
    Онлайн-дослідження соціальної мережі соціологічних журналів України / Світлана Сальнікова // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2018. - № 4. - С. 135-156 : рис., табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Журнали--Соціологічні журнали--Структура взаємозв'язків--Мережевий аналіз
Кл.слова (ненормовані):
наукова комунікація -- аналіз соціальних мереж -- метод аналізу помітності -- метод аналізу згуртованості -- індекс центральності -- аналіз цитувань
Анотація: Методами мережевого аналізу вивчається структура взаємозв'язків між соціологічними журналами України на підставі показників цитування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)