Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Татомир, І. Л.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Татомир, І. Л.
    Перспективні напрями венчурного інвестування освітніх стартапів [Текст] / І. Л. Татомир // Фінанси України. - 2017. - № 7. - С. 43-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Венчурне інвестування--Освітній стартап
Анотація: У статті розкрито механізм дії венчурних фондів та визначено структуру формального та неформального секторів ринку венчурного капіталу. Проаналізовано науковий доробок західних авторів щодо перспективності нового тренду фінансування онлайн-освіти.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Осецький, В. Л.
    Роль масових відкритих онлайн-курсів у сучасному "Освітньому ландшафті" [Текст] / В. Л. Осецький, І. Л. Татомир // Економіка України. - 2017. - № 12. - С. 86-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дистанційне навчання--Онлайн-курси
Кл.слова (ненормовані):
масовий відкритий онлайн-курс -- освітній стартап -- навчальний хаб -- монетизація освіти
Анотація: Показано, яку роль відіграють масові відкриті онлайн-курси в організації системи дистанційного навчання. Дано оцінку топовим світовим ресурсам у сфері онлайн-освіти. Обґрунтовано індикатори оцінювання якості та ефективності масових відкритих онлайн-курсів, що стосуються завершеності курсу, категорії осіб, які відвідують онлайн-платформи, та рівня відкритості й доступності курсу. Визначено шляхи фінансового утримання більшості впливових освітніх платформ і запропоновано заходи, які сприятимуть швидшому долученню національних освітніх установ до міжнародної практики популяризації електронного формату навчання.


Дод.точки доступу:
Татомир, І. Л.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Татомир, І. Л.
    Вплив академічного капіталізму на спін-офф-активність дочірніх компаній [Текст] / І. Л. Татомир // Фінанси України. - 2018. - № 2. - С. 93-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємництво--Вища освіта--Академічний капіталізм--Компанії спін-офф, спін-аут
Анотація: Розкрито роль академічного підприємництва у вищій освіті на основі досвіду розвинутих країн світу та визначено заходи, що сприятимуть створенню національними освітніми установами активних компаній спін-офф.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Татомир, І. Л.
    Зайнятість та освітня політика в епоху штучного інтелекту й робототехніки [Текст] / І. Л. Татомир // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 2. - С. 178-193
Рубрики: Штучний інтелект
   Робототехніка

Анотація: Мета статті - розглянути результати впливу використання штучного інтелекту на зайнятість населення та зміну професійних розподілів, обґрунтувати роль освіти у цих процесах та запропонувати шляхи мінімізації негативних наслідків ризиків цих процесів для національного ринку праці. Проаналізовано песимістичні та оптимістичні прогнози економістів щодо подальшої ролі штучного інтелекту у процесах автоматизації. Обґрунтовано вплив сучасних мегатрендів на глобальний ринок праці, визначено сфери, які зазнають найбільшого впливу робототехніки. Запропоновано напрями модернізації системи освіти на загальнодержавному рівні з метою забезпечення конкурентоспроможності робочої сили та її швидкої адаптації до змін попиту та пропозиції на ринку праці. Мова йде про реорганізацію системи освіти з обов'язковим упровадженням у навчальні плани дисциплін ІТ-характеру, підтримання ініціатив з популяризації курсів Coursera, Edx, Udemy, Udasity та інших провайдерів. Це дасть змогу навчати українських студентів за світовими інноваційними програмами, збільшити кількість навчальних закладів за професійно-технічним спрямуванням та їх популярність серед молоді, впроваджувати активні системи отримання освіти безспосередньо на виробництві. Рекомендовано створювати профільні інститути та кафедри штучного інтелекту, робототехніки і машинознавства, які б тісно співпрацювали зі школами і приватними технохабами для підвищення рівня підготовки студентів, запровадження стипендій для обдарованої молоді та викладачів, які займаються дослідженнями у сфері штучного інтелекту.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)