Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Хомутенко, В. П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Хомутенко, В. П.
    Процедура банкрутства національних кредитних спілок: проблемні питання [Текст] / В. П. Хомутенко, А. П. Чередніченко, О. Г. Волкова // Фінанси України. - 2011. - № 10. - С. 85-92. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67.404.212
Рубрики: Кредитні спілки--Банкрутство
Анотація: Досліджено проблемні питання застосування процедури банкрутства кредитних спілок України. Розглянуто можливості реалізації членами спілок своїх прав щодо здійснення фінансового контролю у спілках в умовах відкриття процедур банкрутства кредитних спілок, а також заходи з підвищення гарантій задоволення вимог вкладників-кредиторів.


Дод.точки доступу:
Чередніченко, А.П.; Волкова, О.Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Хомутенко, В. П.
    Особливості фінансового механізму кредитних спілок України [Текст] / В. П. Хомутенко, О. Г. Волкова // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2012. - № 2. - С. 43-50 : табл., рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитні кооперативи--Фінансування
Кл.слова (ненормовані):
кредитна кооперація -- фінансове забезпечення -- капітал кредитних спілок


Дод.точки доступу:
Волкова, О. Г.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Хомутенко, В. П.
    Аудит місцевих бюджетів як запорука фінансової безпеки регіону [Текст] / В. П. Хомутенко, А. В. Хомутенко // Економіка та держава. - 2013. - № 12. - С. 52-55. - Бібліогр. с.55 (25 назв)
ББК 65.9(4УКР)
Рубрики: Місцевий бюджет--Аудит
   Регіони України--Економічна безпека

Анотація: У статті проаналізовано економіко-правові та інституціональні засади державного аудиту місцевих бюджетів та розроблено основні напрями їх вдосконалення з метою підвищення фінансової безпеки регіону.


Дод.точки доступу:
Хомутенко, А.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Хомутенко, В. П.
    Механізм реалізації податкової реформи [] / В. П. Хомутенко, Є. М. Богатирьова // Економіка та держава. - 2015. - № 8. - С. 43-46. - Бібліогр. с.46 (9 назв)
ББК 65.9(4УКР)261.4
Рубрики: Податкові реформи--Україна


Дод.точки доступу:
Богатирьова, Є.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Хомутенко, В. П.
    Фіскальна ефективність податку на прибуток підприємств в Україні [Текст] / В. П. Хомутенко, А. В. Хомутенко // Економіка та держава. - 2017. - № 2. - С. 61-65. - Бібліогр. с. 65 (10 назв)
Рубрики: Податки на прибуток--Реформування--Україна
Анотація: У статті проаналізовано динаміку питомої ваги надходжень податку на прибуток підприємств у ВВП, доходах та податкових надходженнях державного бюджету. Встановлено зменшення обсягу надходжень податку на прибуток підприємств до державного бюджету України та погіршення коефіцієнту еластичності цього податку. Визначено фактори негативного впливу на фіскальну ефективність податку на прибуток підприємств. Статистично доведено, що значний вплив на обсяги надходжень податку на прибуток мало: зменшення ставки податку, окупація Автономної республіки Крим, частини території Донецької і Луганської областей, зниження економічної активності, політична та економічна нестабільність у країні. Оцінено розмір недоотриманого податку на прибуток (упущеної вигоди) в результаті окупації частини території України. Виявлено суттєве погіршення фінансових показників, які характеризують результати діяльності підприємств, що негативно вплинуло не лише на надходження податку на прибуток до бюджету, а й на розмір боргу за зобов'язаннями з цього податку. Обгрунтовано необхідність удосконалення діючого механізму оподаткування прибутку підприємств України та запропоновано напрями його реформування.


Дод.точки доступу:
Хомутенко, А.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Хомутенко, А. В.
    Організаційний ефект від управління державними фінансами України [Текст] / А. В. Хомутенко, В. П. Хомутенко // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 55-60. - Бібліогр. с. 60 (16 назв)
Рубрики: Державні фінанси--Управління
Анотація: У статті актуалізовано необхідність формування методичного підходу до оцінювання організаційного ефекту від управління державними фінансами. За допомогою методу квантифікації здійснено кількісне оцінювання якості адміністрування та ефективності контролю в сфері державних фінансів. Грунтуючись на аналізі наявних вітчизняних і світових науково-методичних підходів розроблено систему показників до оцінювання організаційного ефекту. За кожним із індикаторів (інтегральним показником) визначено показники та їх нормативні значення. Проаналізовано динаміку зміни окремих із наведених показників. Визначено індекси дотримання строків подання та ухвалення Закону України "Про державний бюджет" протягом 2008—2019 рр. Досліджено рівень порушень при адмініструванні дохідної та видаткової частин бюджету. Здійснено моніторинг витрат Державного бюджету України на фінансову та фіскальну діяльність. Встановлено, що окремі показники якості адміністрування в державному секторі за останні десять років залишалися майже на одному рівні, а саме: рівень тіньової економіки, індекс відкритості, рівень конкурентоспроможності. Наведено окремі показники ефективності роботи органів фінансового контролю. Використовуючи бальний підхід оцінено індекси якості адміністрування та ефективності контролю в сфері державних фінансів, а також інтегральний показник організаційного ефекту від управління. Зроблено висновок про необхідність підвищення рівня результативності реформ у секторі загальнодержавного управління. Запропоновано напрями покращення адміністрування та контролю в сфері державних фінансів.


Дод.точки доступу:
Хомутенко, В.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Хомутенко, А. В.
    Інституційні особливості громадського фінансового контролю в Україні [Текст] / А. В. Хомутенко, В. П. Хомутенко // Економіка та держава. - 2021. - № 6. - С. 4-8 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний бюджет --Фінансовий контроль--Україна
Анотація: У статті обгрунтовано роль громадянського суспільства в формуванні правової держави. Визначено інститути громадянського суспільства, які здійснюють громадський фінансовий контроль. Проаналізовано динаміку кількості громадських організацій за період з 2012 по 2020 роки. Встановлено відсутність в Україні нормативно-правового акту, який регулював би сутність та підходи до проведення громадського фінансового контролю. Досліджено напрямки діяльності та результативні показники громадських організацій "Наші гроші", "Центр протидії корупції", "Трансперенсі Інтернешнл Україна", "Інститут соціально-економічної трансформації". Зауважується, що окремі дані для своїх досліджень ці організації отримують з інформаційних систем і порталів, зокрема: Dozorro, SPENDING. Наведено відомості, які викладаються на офіційних веб-сайтах зазначеними громадськими організаціями. Доведено, що окремі громадські організації, серед яких Інститут Євро-Атлантичного співробітництва, в своїх дослідженнях спираються на зарубіжний досвід розподілу та перерозподілу суспільних фінансових ресурсів. Грунтуючись на аналітичних матеріалах Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва аргументовано суспільно важливу роль незалежних аналітичних центрів. Розкрито основні напрями діяльності в частині публічних фінансів Міжнародного центру перспективних досліджень й Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Визначено вітчизняні ЗМІ (Газета KYIV POST, електронні видання "Економічна правда" та "Слідство.інфо"), які беруть участь у здійсненні громадського фінансового контролю. Охарактеризовано зв'язок суб'єктів громадського фінансового контролю з суб'єктами державного фінансового контролю (Держаудитслужба, Рахункова палата, Національне агентство з питань запобігання корупції). Запропоновано пріоритетні напрями вдосконалення громадського фінансового контролю в Україні: законодавче врегулювання сутності, суб'єктів та підходів до проведення громадського фінансового контролю; формування єдиного веб-сайту, на якому було б розміщено інформацію про суб'єкти громадського фінансового контролю, їх проєкти та результати діяльності; налагодження співпраці громадських організацій і незалежних аналітичних центрів з органами державної та місцевої влади, а також закладами вищої освіти.


Дод.точки доступу:
Хомутенко, В.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)