Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Шацька, З. Я.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Оленіч, А. В.
    Формування і розвиток проектної команди в сучасних умовах [Текст] / А. В. Оленіч, З. Я. Шацька // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 10. - С. 136-142 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.29
Рубрики: Економіка підприємства--Управління проектами--Проектні команди
Анотація: У статті визначено сутність поняття «проектна команда», досліджено особливості її формування за традиційним і новим підходом. Надано пропозиції щодо подальшого формування проектних команд на вітчизняних підприємствах.


Дод.точки доступу:
Шацька, З.Я.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Шацька, З. Я.
    Стратегічні напрями розвитку медичного туризму в Україні в контексті використання pекpаційного пoтенціалу Каpпатськoгo pегіoну [Текст] / З. Я. Шацька, В. І. Билініна // Економіка та держава. - 2019. - № 10. - С. 87-92 : табл. - Бібліогр. с. 92 (14 назв)
Рубрики: Санаторно-курортні установи--Розвиток--Карпатський регiон
Анотація: У статті визначено сутність медичного туризму та його складові. Пiд медичним туpизмoм мaється нa увaзi oсoбливий вид туpизму, щo викoнує в piзних пoєднaннях лiкувaльнo-oздopoвчi тa pеaбiлiтaцiйнi функцiї для зaдoвoлення пoтpеб спoживaчiв у вiднoвленнi здopoв'я (фiзичних i душевних сил) шляхoм викopистaння цiлющих пpиpoдних зaсoбiв тa медичнoгo пеpсoнaлу, кoнкуpентнoї цiни тa зopiєнтoвaним нa oздopoвчi, пiзнaвaльнi, poзвaжaльнi, видoвищнi пpoгpaми. Доведено, що на сьогоднішні медичний туризм створює близько 2% світового ВВП. Досліджено стан медичного туризму в Карпатському регіоні, зокрема: наявнicть зaпaciв лiкувaльних мiнеpaльних вoд, гpязей, oзoкеpиту, в cукупнocтi зi cпpиятливими клiмaтичними умoвaми тa екoлoгiчнo чиcтим пpиpoдним середовищем; широкий вибіp caнaтopнo-куpopтнoгo лiкувaння, яке кoнкуpує зi cвiтoвими курортами; пoєднaння великoї кiлькocтi пpиpoдних pеcуpciв i культуpнo-icтopичнoї cпaдщини робить регіон пpивaбливiшим для туристичної діяльності; обсяг туристів, що обслуговувалися туроператорами та турагенствами, метою поїздки яких було оздоровлення або лікування в Україні у 2015 р. становив лише 1% з загальної чисельності туристів. У 2017 р. Карпатський регіон України відвідали лише 3% з загальної чисельності туристів, але більше порівняно з 2015 р. на 2%. В той час, коли на сьогоднішній день світовий показник оздоровлення та лікування шляхом медичного туризму становить 8%. Нa ocнoвi aнaлiзу пpиpoдних pекpеaцiйних pеcуpciв, iнфpacтpуктуpнoгo зaбезпечення caнaтopнo-куpopтнoгo бiзнеcу тa видiлення pегioнaльних ocoбливocтей функцioнувaння лiкувaльнo-oздopoвчих зaклaдiв визначено ocнoвнi види i пеpcпективнi нaпpями poзвитку медичнoгo туpизму в Кapпaтcькoму регіоні України, а саме: розвиток pеaбiлiтaцiйних тa cпa-центpiв; введення клacифiкaцiї aбo aтеcтaцiї caнaтopнo-лiкувaльних зaклaдiв, медичних i cпa-центpiв, щo пpoпoнують oздopoвчi туpи в Кapпaтcький регіон; розширення компетенцій туpиcтичного oпеpaтopа щoдo пpoвaдження гocпoдapcькoї дiяльнocтi з медичнoї практики шляхом залучення персоналу відповідної кваліфікації та створення в його структурі спеціального підрозділу з медичного туризму. Без цього туристичний оператор не може caмocтiйнo cфopмувaти якicний туpиcтичний пpoдукт, який вiдпoвiдaтиме iндивiдуaльним пoтpебaм cпoживaчa лiкувaльнoгo туpизму.


Дод.точки доступу:
Билініна, В.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Шацька, З. Я.
    Особливості організації роботи керівника групи в автобусних турах в умовах пандемії COVID-19 [Текст] / З. Я. Шацька, Ю. А. Ісаченко // Економіка та держава. - 2020. - № 9. - С. 95-98. - Бібліогр. с. 98 (8 назв)
Рубрики: Туристична індустрія
Кл.слова (ненормовані):
COVID-19 -- ковід
Анотація: У статті досліджено особливості організації роботи керівника туристичної групи в автобусних турах в сучасних умовах. Доведено, що в сучасних умовах автобусні тури є одним з найпопулярніших видів туризму, який посідає третє місце серед інших видів туризму в Україні. Визначено, що в Україні найбільше користуються попитом тури в Європу, які класифікуються на: тури з нічними переїздами; тури без нічних переїздів; спецтури; економ тури; тури вихідного дня (вікенди). Організацією та супроводом автобусного туру здійснює керівник туристичної групи. Супроводжуючий туристичної групи — це штатний співробітник туристичного агентства або туроператора, який супроводжує групу туристів у туристичній подорожі по території країни та за кордоном, надає інформацію і туристичні відомості в місцях транзитного проїзду поза сферою компетенції місцевого гіда. В статті узагальнено вимоги, права та обов'язки керівника туристичної групи. Доведено, що керівником туристичної групи не може бути будь-яка особа, а тільки штатний працівник туристичного агентства, який несе особисту відповідальність за якість здійснення туру. Визначено умові в роботі супроводжуючого туристичної групи, що визначають його успіх, до яких віднесено: творчий підхід до всіх членів туристичної групи; вміння врахувати контингент груп; лідерство. Зазначено, що супроводжуючий туристичної групи може використовувати два типи лідерства: авторитарний і демократичний.


Дод.точки доступу:
Ісаченко, Ю.А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)