Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Khan, R. E. A.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Khan, R. E. A.
    Velocity of money in Pakistan: time series analysis [Text] / R. E. A. Khan, A. R. Gill // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 2. - С. 396-403 : табл. - Бібліогр.
ББК 65.9(5ПАК)
Рубрики: Економіка Пакистану--Фінанси--Грошовий обіг--Оборотність грошей
   Економічна статистика--Статистичний аналіз--Аналіз часових рядів

Анотація: У статті за допомогою технології коінтеграції визначено чинники оборотності грошей (ОГ) у Пакистані. Аналіз проведено на т. зв. “вузьких грошах” (М2). Результати коінтеграції підтвердили позитивний зв'язок між ОГ і економічним зростанням у Пакистані. Фінансовий розвиток і інфляція також позитивно впливають на ОГ. У разі підвищення залежності між ОГ і цими змінними несприятливий вплив фінансової політики в Пакистані навряд чи буде зведено до мінімуму.


Дод.точки доступу:
Gill, A. R.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Khan, R. E. A.
    Primary-export-led growth hypothesis: a case study of Pakistan [Text] / R. E. A. Khan, A. R. Gill, H. N. Bashir // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 3. - P. 465-472 : табл., форм. - Бібліогр.
ББК 65.58
Рубрики: Економіка Пакистану--Зовнішньоторговельні відносини--Експорт сировини
Анотація: У статті досліджено коротко- і довгострокову залежність між економічним зростанням, експортом сировини і готової продукції та імпортом товарів широкого вжитку і товарів промислового призначення за період 1972-2011 рр. за допомогою моделі корекції помилок. Теоретична база дослідження полягає в тому, що сировинна теорія економічного зростання підкреслює критичну роль первинного експорту в економічному зростанні. Результати свідчать про те, що існує довгостроковий стійкий зв'язок між змінними і двостороння залежність між експортом сировини і економічним зростанням, як коротко-, так і довгострокова. Ні коротко-, ні довгострокової залежності експорту готової продукції від ВВП не виявлено, але є значна коротко- і довгострокова причинна залежність зростання ВВП від експорту готової продукції. Також немає залежності імпорту товарів промислового призначення від ВВП, але є залежність зростання ВВП від імпорту товарів промислового призначення. Результати підтвердили теорію економічного зростання країни, що визначається сировинним експортом.


Дод.точки доступу:
Gill, A. R.; Bashir, H. N.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Khan, R. E. A.
    Socioeconomic factors influencing prenatal care in Pakistan [Text] / R. E. A. Khan, S. Noreeni // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 5. - Р. 365-373 : форм., табл. - Бібліогр.: 23 назв
Рубрики: Організація охорони здоров’я--Здоров’я жінок--Медичне обслуговування вагітних--Соціально-економічні чинники впливу--Пакистан
Анотація: У статті досліджено широкий спектр соціально-економічних детермінант медичного обслуговування вагітних у віковій групі з 15 до 49 років (Пакистан). Для аналізу використано дані 13594 опитувань, взятих із загальнонаціонального дослідження за 2001 рік. За даними опитування змодельовано середній час першої консультації у лікарні під час вагітності. Всі чинники, що впливають на охорону здоров'я вагітних, можна розділити на 3 групи: індивідуальні, сімейні та соціальні. На своєчасне перше звернення до лікаря позитивно впливають такі чинники як вік та освіта жінки, а також проживання у міській місцевості. Кількість попередніх вагітностей негативно впливає на час та кількість звертань до лікаря. Також негативно впливають і такі змінні як кількість дітей у родині та наявність електрики. У той же час наявність безпечної питної води має позитивну кореляцію з медичним забезпеченням вагітних. Найгірше забезпечені своєчасною медичною допомогою вагітні провінції Балочистан, найкраще – провінцій Пенджаб та Сінд.


Дод.точки доступу:
Noreeni, S.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)