Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (49)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Івшина, Лариса$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Івшина, Лариса.
    Реліктовий перспективний українець, або Сім уроків від Богдана Гаврилишина [Текст] / Л. Івшина // День. - 2016. - 19 жовт.(№ 188). - С. 4. - Зміст: Наука Богдана Гаврилишина
Рубрики: Видатні українці
   Відомі економісти

Анотація: Стаття з книги: Гаврилишин Богдан. Залишаюсь українцем. - К.: Університетське видавництво Пульсари, 2011. Майже 30 років він присвятив Міжнародному інституту менеджменту в Женеві. З 1988 року Богдан Гаврилишин фактично живе на 2 країни: Швейцарію та Україну. Є засновником Благодійного фонду Богдана Гаврилишин, що орієнтується на підтримку обдарованої молоді.Як спікер і голова наукових конференцій Гаврилишин працював у 89 країнах світу. Його вважають хрещеним батьком економічного форуму у Давосі, засновником Міжнародного інституту менеджменту в Індії та Україні.


Дод.точки доступу:
Гаврилишин, Богдан Дмитрович (український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат ; 1926-2016) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Івшина, Лариса.
    Свіча вічної пам'яті [Текст] / Лариса Івшина // День. - 2018. - 16-17 листоп. (№ 208/209). - С. 7 : фот.
Рубрики: Голодомори--Україна



Знайти схожі

3.


    Івшина, Лариса.
    Сила м'якого знака. Давно не є сенсацією, що Україна - не Росія. Але досі для багатьох відкриттям є те, що Росія - не Русь [Текст] / Лариса Івшина // День. - 2018. - 23-24 листоп. (№ 213/214). - С. 6-7 : фот. - Зміст: [Про видання в Бібліотеці "Дня" "Сили м'якого знака" в 2011 році та передмову головного редактора "Дня" Лариси Івшиної] / Ігор Сюндюков. "Коли Україна за право життя з катами боролась." / Олександр Олесь.
Рец. на кн.: Сила м’якого знака, або Повернення Руської правди / ред. Лариса Івшина. - К.: Українська прес-група, 2011, 800 с. - (Бібліотека "Дня").

Рубрики: Рецензії на книги--Історія України
   Книги--Історія України--Рецензії на книги з історії

Анотація: «Сила м’якого знака…» - це книжка про незнищенність. Про глибину й могутність нашого історичного коріння. Це спроба газети «Дня» та наших авторів не тільки дослідити Київську Русь як історичне явище, а й зрозуміти icторію її Історії. Ця книжка - про те, як минуле нашого народу намагалися привласнити i як воно не піддалося. Як державотворчий, культурний i духовний спадок княжої доби перекроювали спершу Російська імперія, а згодом - Радянський Союз. I як ці спроби повторюються сьогодні, вже на нових рівнях. Для багатьох книжка «Сила м’якого знака…» означатиме відкриття. У тому, що стосується походження нашої мови, Церкви, тяглості державотворчої традиції. А також у тому, як втручання в українське минуле вплинуло на трагічне розгортання нашої icторії у XX ст.



Знайти схожі

4.


    Івшина, Лариса.
    Повернення в Царьгород [Текст] : слово до читачів / Лариса Івшина // День. - 2018. - 30 листоп. -1 груд. (№ 218/219). - С. 6-7 : портр.
Рубрики: Релігієзнавство--Історія--Сучасність--Україна
   Православ'я--Історія--Україна

   Книги--Історія--Православ'я і культура--Україна

Анотація: За три роки, що минули з часу виходу книги "Повернення в Царьгород", події багаторазово підсилили її актуальність.



Знайти схожі

5.


    Капсамун, І..
    "Москва боїться, що Київ знову стане центром світового православ'я" [Текст] / Іван Капсамун, Валентин Торба // День. - 2019. - 10 січ. (№ 2). - С. 5. - Зміст: Історичні факти абсолютно на боці України / Ірина Богачевська. Томос - це не завершення, а відправна точка для побудови нової церкви на наших землях / Лариса Івшина. Єднання - це не механіка. Церква має виконати ту роль, яку вона за всі ці роки, можливо, не виконала / Людмила Филипович.
Рубрики: Українська Автокефальна Православна Церква
   Православна церква України



Дод.точки доступу:
Торба, В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

6.


    Івшина, Лариса.
    Спокуси "Чорної Ради" - шлях до Руїни. Як протоеліті й народу подолати спадок "бездержавних" часів [Текст] / Лариса Івшина, Ігор Сюндюков // День. - 2019. - 15-16 берез. (№ 47/48). - С. 14-15 : фот.
Рубрики: Державотворення--Історія--Україна
Кл.слова (ненормовані):
вибори -- зміна влади -- держава -- національна еліта -- повстання -- зовнішня залежність


Дод.точки доступу:
Сюндюков, Ігор

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


   
    Позиція і відчуття свободи. Лауреатом Премії імені Джеймса Мейса-2019 "За громадянську позицію" в галузі публіцистики став журналіст Юрій Бутусов [Текст] / Лариса Івшина [та ін.] ; фото Руслана Канюки // День. - 2019. - 22-23 листоп. (№ 215/216). - С. 6-7 : фот.
Рубрики: Журналісти українські, 21 ст.
   Премії--Імені Джеймса Мейса--Україна

   Історики--США, 20-21 ст.

   Голодомори--Україна

Кл.слова (ненормовані):
голодомор -- геноцид -- національна свідомість -- українська нація -- російська агресія
Анотація: Премію імені Джеймса Мейса було засновано 2008 року за ініціативою головного редактора газети "День" Лариси Івшини, до 75-х роковин Голодомору 1932-1933 рр. Премія присуджується авторам нових публіцистичних творів у галузі журналістики, які сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної самосвідомості й самобутності, визнанню Голодомору 1932-1933 років геноцидом проти українців, а також тим авторам, хто працює на подолання постгеноцидності українського суспільства (власне, Юрій Бутусов із цієї когорти).


Дод.точки доступу:
Івшина, Лариса; Поживанов, Михайло; Кралюк, Петро; Торба, Валентин; Капсамун, Іван; Сюндюков, Ігор; Канюка, Руслан \фото.\; Бутусов, Юрій Євгенович (український журналіст, головний редактор сайта Цензор.нет ; 1976) \про нього\; Мейс, Джеймс Ернест (історик, політолог, дослідник голодомору в Україні ; 1952-2004) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

8.


    Савченко, Анжела.
    Інтелектуальний туризм - як частина національної стратегії [Текст] / Анжела Савченко ; з керівником туристичної компанії "Київські фрески" розмовляла Лариса Івшина [та ін.] // День. - 2019. - 20-21 груд. (№ 235/236). - С. 14-15 : фот.
Рубрики: Туризм--Україна
Кл.слова (ненормовані):
туристські маршрути -- міжнародний туризм -- культурне співробітництво -- в'їзний туризм


Дод.точки доступу:
Івшина, Лариса \розмовляла.\; Шеремет, Ганна \розмовляла.\; Харченко, Ольга \розмовляла.\; Стуканова, Марія \розмовляла.\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

9.


   
    А він все писав. [Михайло Слабошпицький] [Текст] : спогади про Михайла Федотовича Слабошпицького - людину, яка мала дивовижний дар наближати й оживлювати постаті минулого / Лариса Івшина [та ін.] // День. - 2021. - 4-5 черв. (№ 91/92). - С. 25, 30-31 : фот.
Рубрики: Письменники українські, 20-21 ст.
   Літературознавці українські, 20-21 ст.

   Громадські діячі українські, 20-21 ст.



Дод.точки доступу:
Івшина, Лариса; Жулинський, Микола; О'ЛІР, Олена; Коцарев, Олег; Тримбач, Сергій; Слабошпицький, Михайло Федотович (український прозаїк, критик, літературознавець, публіцист, громадський діяч ; 1946-2021) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)