Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Веклич, О. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Веклич, О. О.
    Пропозиції щодо запровадження механізму активізації внутрішніх стимулів для українських підприємств до зменьшення енергоємкості виробництв [Текст] / О. О. Веклич, О. П. Маслюківська // Екологічний вісник. - 2011. - № 3. - С. 6-7. - Бібліогр. с. 7 (8 назв)
Рубрики: Національна економіка--Енергозбереження
   Промислове виробництво--Енергоефективність

Анотація: У статті зазначено, що у структурі національної економіки традиційно переважають енергоємні галузі. Тому технологічна модернізація і здійснення в практиці господарювання переходу до ресурсно- та енергозберігаючих технологій є вихідними, опорними орієнтирами для розв'язання національного ВВП, що постала для України надзвичайно гостро.


Дод.точки доступу:
Маслюківська, О.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Веклич, О. О.
    Наукові результати ініціативи з розрахунку екологічно скоригованих макроекономічних показників розвитку України [Текст] / О. О. Веклич, М. Ю. Шлапак // Екологічний вісник. - 2012. - № 6. - С. 9-11. - Бібліогр. с. 11 (7 назв)
ББК 20.1

Анотація: У статті наголошено на необхідності зміни державних підходів до системи оцінювання економічного розвитку, збору й поширення інформації про взаємодію економічної системи та навколишнього середовища. Зменьшення розходження між традиційними та екологічно скоригованими макроекономічними показниками свідчить про ефективність управлінських дій щодо успішного поступу "зеленої" економіки та переходу країни до екологічно зрівноваженого сталого розвитку.


Дод.точки доступу:
Шлапак, М.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Веклич, О. О.
    Перші підсумки фінансово-бюджетної децентралізації екологічного оподаткування [Текст] / О. О. Веклич // Економіка України. - 2016. - № 3. - С. 60-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеві податки--Екологічні--Децентралізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
розширена відповідальність виробника -- навколишнє природне середовище -- ставки збору (податку) -- збирання та утилізація відходів -- послуги з управління відходами -- база оподаткування -- екологічно шкідлива продукція
Анотація: Репрезентовано та детально проаналізовано міжбюджетну трансформацію розподілу екологічного податку у 2011 р. - на початку 2016 р. Доведено, що нинішня модель фінансово-бюджетної децентралізації екологічного податкування є моделлю руйнації системи фінансового забезпечення природоохоронних заходів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Веклич, О. О.
    Сутність і зміст концепту "Екосистемний підхід" в економічній науці [Текст] / О. О. Веклич // Економіка України. - 2017. - № 12. - С. 34-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічна економіка--Системний підхід
Кл.слова (ненормовані):
екосистемне оцінювання -- соціо-еколого-економічна система -- суспільне природокористування
Анотація: Розкрито сутність концепту екосистемного підходу в широкому та вузькому значенні. Вперше сформульовано та введено в науковий термінологічний обіг поняття “екосистемне оцінювання”. Запропоновано, розроблено та покроково розкрито алгоритм упровадження методу екосистемного оцінювання. Представлено цикл його реалізації, що надає можливість своєчасного діагностування соціо-еколого-економічних проблем функціонування будь-якої екосистеми, перетворюючи екосистемний підхід з абстрактного поняття на конкретні управлінські дії.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Веклич, О. О.
    Екосистемний підхід оцінювання економічного збитку від забруднення навколишнього природного середовища: українська автентичність [Текст] / О. О. Веклич // Економіка України. - 2018. - № 4. - С. 63-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Довкілля--Забруднення--Економічні збитки--Оцінка
Кл.слова (ненормовані):
екосистемні об’єкти -- негативні зміни -- поресурсне оцінювання
Анотація: Розкрито понятійні кластери “забруднення навколишнього середовища” та “економічний збиток від забруднення навколишнього природного середовища”, а також досліджено низький рівень просування концептуальних засад екосистемного підходу в практику вітчизняного господарювання. З допомогою екосистемного підходу вперше проведено структуризацію економічного збитку від забруднення навколишнього природного середовища за екосистемними об’єктами втрат. Показано, що їх урахування сприятиме обгрунтуванню більш достовірного загального економічного збитку, заподіяного національній економіці через забруднення навколишнього природного середовища.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Веклич, О. О.
    Специфіка вартісного виміру цінності екосистемних послуг при визначенні збитку від забруднення навколишнього природного середовища [Текст] / О. О. Веклич // Економіка України. - 2019. - № 6. - С. 54-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Техногенне забруднення--Економічна оцінка
Анотація: Уперше розкрито змістове наповнення економічного збитку від втрат екосистемних товарів і послуг. Охарактеризовано специфіку вартісного виміру цінності екосистемних послуг. Статистично доведено необхідність урахування вагомого внеску у суспільний дохід і навпаки, їх втрат, з метою створення науково вірогідної основи для прийняття більш обґрунтованих і достовірних практичних рішень при формуванні й реалізації соціально-економічної та екологічної політики.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)