Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Гавриш, О. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


   
    Характер успадкування селекційних ознак і реалізація потенційної продуктивності кролів полтавське срібло [Текст] / М. І. Бащенко, О. В. Бойко, О. Ф. Гончар, О. М. Гавриш, Ю. М. Сотніченко // Вісник аграрної науки. - 2020. - № 6. - С. 31-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кролівництво--Селекція--Продуктивність
Анотація: З'ясовується характер успадкування селекційних ознак і рівень реалізації потенційної продуктивності кролів полтавське срібло.


Дод.точки доступу:
Бащенко, М. І.; Бойко, О. В.; Гончар, О. Ф.; Гавриш, О. М.; Сотніченко, Ю. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Гавриш, О. М.
    Інноваційне підприємництво: сутність, значення та проблеми в сучасних умовах функціонування [Текст] / О. М. Гавриш, В. П. Пильнова, О. В. Пісковець // Економіка та держава. - 2020. - № 12. - С. 109-113 : табл. - Бібліогр. с. 113 (7 назв)
Рубрики: Підприємства--Інновації
Анотація: У статті розкрито основні теоретичні аспекти інноваційної підприємницької діяльності як основи розвитку підприємства. Систематизовано наукові погляди на зміст і економічну сутність інноваційного підприємництва. Висвітлено проблеми розвитку інноваційного підприємництва в Україні. Основними проблемами є: низький попит на інновації на ринку; відсутність вдалих ідей і можливостей для створення інновацій; недостатність коштів у підприємства; відсутність партнерів по співпраці. Розглянуто основні способи та методи активізації інноваційної діяльності підприємств. Зображено сукупність інноваційного підприємництва, що має важливе значення в економічному розвитку і соціальній сфері держави, формуючи нові досягнення. Окреслено основні завдання для вирішення таких проблеми, як формування завдань для подальшого державного розвитку; детальна поетапна програма переліку галузей для подальшого ефективного функціонування; вдосконалення нормативно-правового забезпечення для подальшого розвитку інноваційної підприємницької держави; забезпечення державної підтримки та пільгового режиму кредитування підприємствам, які займаються науково-технічними розробками. Запропоновано орієнтовні шляхи вирішення. Сформовано чинники заохочення впровадження інноваційних розробок у діяльність українських підприємств. Обгрунтовано, що інноваційний напрям підприємницької діяльності гарантує для суб'єктів господарювання конкурентні переваги, забезпечує їм зміцнення ринкових позицій, сприяє економічному розвитку. Держава повинна підтримувати та заохочувати інноваційний розвиток та інноваційне підприємництво та інноваційний розвиток.


Дод.точки доступу:
Пильнова, В.П.; Пісковець, О.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)