Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Джинджоян, В. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Джинджоян, В. В.
    Світовий досвід встановлення соціальних зв'язків шляхом розвитку діяльності туристичних підприємств [Текст] / В. В. Джинджоян // Економіка та держава. - 2020. - № 2. - С. 44-47. - Бібліогр. с. 46-47 (24 назви)
Рубрики: Міжнародний туризм--Соціальні зв'язки
Анотація: У статті здійснено спробу проаналізувати світовий досвід встановлення соціальних зв'язків шляхом розвитку діяльності туристичних підприємств. Детальний аналіз наукової літератури засвідчив відсутність наукових розвідок у цьому напрямі. Тому у статті висвітлено сучасні прояви встановлення соціальних зв'язків між державами шляхом організації системи міжнародного туризму. Встановлено, що туризм нині вважається глобальним соціально-економічним явищем сучасного світу. У практичному плані індустрія туризму, потребує нового імпульсу в пошуці інновацій для обгрунтування своїх позицій в конкурентній боротьбі. У теоретичному плані розробка інноваційної проблематики розвитку міжнародного туризму привертає особливу увагу дослідників з низки причин.Узагальнено, що нині економіка розвинених країн визначається передусім поняттям "інформаційна економіка". Перехід до інформаційної економіки характеризується також поняттями: "глобалізація", "міжнародний обмін", "мульти-культурність" сучасного суспільства і зміною в структурі споживання (збільшення частки споживання послуг). На сучасному етапі потреби суспільства в споживанні культурних, освітніх, розважальних послуг постійно зростають, що тягне за собою розвиток відповідних сфер сервісної діяльності. Однією з таких сфер сервісу є туризм, який поєднує в собі виробництво і споживання матеріальних благ, надання та споживання послуг, а також пов'язаний з міжнародним обміном. Інтенсифікація міжнародних економічних відносин і наднаціональність господарюючих суб'єктів ринку стали можливими завдяки високим швидкостям передачі інформації, а отже, прискоренню виробничих процесів. Ступінь інформатизації підприємства, галузі, країни сьогодні визначає багато в чому їх ефективність і конкурентоспроможність.Встановлено, що туризм як одна з форм міжнародних економічних відносин придбав у сучасних умовах величезних масштабів. Сфера міжнародного туризму в останні десятиліття активно розвивається, про що свідчать і дані дослідження Всесвітньої туристичний бізнес організація по туризму (United Nations World Tourism Organization, далі — UNWTO). Результати дослідження, представлені в документі "Барометр міжнародного туризму", показують, що в області надходжень від міжнародного туризму в 2018 р. було встановлено новий рекорд. Сума світових надходжень досягла 1,075 млрд дол. США (837 млрд євро) і виросла в реальному обчисленні на 4% в порівнянні з рівнем 2017 р.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Джинджоян, В. В.
    Реалізація туристичних програм у сфері освіти, медицини, природоохорони [Текст] / В. В. Джинджоян // Економіка та держава. - 2020. - № 1. - С. 50-53. - Бібліогр. с. 53 (17 назв)
Рубрики: Туризм--Розвиток--Україна
Анотація: У статті здійснено аналіз особливостей реалізації туристичних програм у сфері освіти, медицини, природоохорони. Встановлено, що у світлі перетворень, що відбуваються в країні створення умов для дотримання умов сталого розвитку держави, підвищення рівня освіченості громадян, підтримки і зміцнення здоров'я людей є найважливішими завданнями керівників на всіх рівнях управління. Не останнє місце у цьому процесі займають сучасні туристичні програми екологічного, медичного та освітнього змісту.Резюмовано, що освітній туризм є одним з перспективних напрямів для підтримки і розвитку економіки України. Даний вид туризму дає можливість підвищити кваліфікацію, отримати диплом або лінгвістичний сертифікат спільно з відпочинком, дозволяє долучитися до культури інших країн. Привабливими рисами освітнього туризму є стійкість, надійність, доступність, унікальність, інформативність.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Джинджоян, В. В.
    Місце підприємницької та корпоративної діяльності в реалізації сучасної соціальної парадигми [Текст] / В. В. Джинджоян // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 30-33. - Бібліогр. с. 33 (15 назв)
Рубрики: Економічна діяльність--Соціальна стратифікація
Анотація: У статті здійснено теоретичне визначення місця підприємницької та корпоративної діяльності в реалізації сучасної соціальної парадигми. Встановлено, що вирішення соціальних завдань у сучасному українському суспільстві набуває першочергового значення. Однак в умовах економічної кризи наша держава не в змозі виконати всі свої соціальні функції. Обгрунтування інституту підприємництва як фактору модернізації українського суспільства в умовах глобалізації, передбачає використання всього теоретико-методологічного арсеналу гуманітарного та соціально-економічного знання, що дозволяє охопити і зрозуміти витоки, суть, соціально-економічний зміст і функціональні ролі підприємництва. Узагальнено, що у зв'язку з цим набуває особливої методологічної значущості теорія соціальної стратифікації, яка дозволяє описати структуровані відмінності і соціальну нерівність між групами людей.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)