Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Згурська, О. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Згурська, О. М.
    Визначення суті та значення дефініції "диверсифікація" [Текст] / О. М. Згурська // Економіка та держава. - 2019. - № 12. - С. 77-82 : табл. - Бібліогр. с. 82 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Маркетингова стратегія
Кл.слова (ненормовані):
ДИВЕРСИФІКАЦІЯ -- ДЕФІНІЦІЯ
Анотація: У статті проаналізовано, згруповано та узагальнено основні визначення суті поняття "диверсифікація". Виділено найбільш суттєві ознаки поняття "диверсифікації" з позиції різних науковців. Відображено діпазон визначення та порівняння суттєвих ознак дефініції "диверсифікація". Відмічено найбільш суттєві ознаки сутності терміну "диверсифікація". Наголошено на важливості визначеної системи параметрів, що відноситься до категорії "диверсифікація". Виділено чіткі та зрозумілі концептуальні умови готовності підприємства до впровадження процесу диверсифікації в діяльність підприємства.Визначено поняття "диверсифікація діяльності підприємства", що означає оновлення (диференціацію) і товару, і ринку одночасно, вихід за межі основного господарювання, проникнення в нові галузі та сфери економіки. Виділено економічні вигоди для підприємства, роль диверсифікації в яких є забезпечення розширення масштабів діяльності підприємства і зміцнення його стабільності. Відображено основні концептуальні мотиви здійснення диверсифікації діяльності підприємств.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сьомкіна, Т. В.
    Історичний аспект основних передумов виникнення диверсифікації [Текст] / Т. В. Сьомкіна, О. М. Згурська // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 4-8 : табл. - Бібліогр. с. 8 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічні процеси
Кл.слова (ненормовані):
ДИВЕРСИФІКАЦІЇ
Анотація: У статті проаналізовано еволюцію розвитку процесу диверсифікації як одного із основних етапів історичного економічного процесу. Уточнено та згруповано етапи розвитку диверсифікації діяльності підприємства та виділено характерні риси, притаманні кожному з цих етапів. Виділено ряд мотивів і цілей, які найбільш часто служать стимулами для розширення масштабів діяльності підприємства. Відмічено основні чинники істотного впливу на становлення та історичний розвиток диверсифікації. Наголошено на важливості такої конкурентною стратегії підприємства як диференціація ринку або диференціація товару, під якою варто розуміти конкурентну стратегію, направлену на розширення асортименту товару, створення нових товарів з метою задоволення потреб всіх основних груп покупців шляхом вдосконалення інноваційної технології виробництва. Виділено чітке та зрозуміле визначення суті диверсифікації, її змісту, основних параметрів та характеристик для ефективного управління диверсифікаційними процесами на підприємстві. Категорія диверсифікації розглянуто з різних економічних точок зору.


Дод.точки доступу:
Згурська, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Згурська, О. М.
    Фінансовий стан вітчизняних підприємств АПК та особливості діяльності на фондовому ринку [Текст] / О. М. Згурська, Т. В. Сьомкіна // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 23-27 : граф. - Бібліогр. с. 27 (9 назв)
Рубрики: Агропромислові комплекси--Інноваційний розвиток--Фінансування
Анотація: У статті визначено ключову роль інноваційного розвитку підприємств АПК як одного із ключових пріоритетів ефективного функціонування на довгострокову перспективу в стрімких умовах розвитку інформаційного суспільства. Обгрунтовано дані фінансового стану агрохолдингів України станом на 2018 рік. Запропоновано брати до аналізу значення таких показників, як ціна акції (дол.), показник EBITDA (млн дол.) як найпоширеніший показник ефективності в аграрному бізнесі та чистий дохід агрохолдингів (млн дол.), що впливають на рівень ринкової позиції компаній. Визначено основні стратегічні напрями функціонування на прикладі ПрАТ "Миронівський хлібопродукт" та групи компаній "Кернел". Відображено структуру виробничої діяльності ПрАТ "Миронівський хлібопродукт", а саме — питому вагу основних виробничих потужностей агрохолдингу. Наведено аналіз динаміки виробничих потужностей групи компаній "Кернел Груп" за період 2014—2018 МР. Визначено, що лінія тренду капіталізації на сьогодні характеризується більш крутою експонентою зростання ринкової вартості агрохолдингів, що свідчить про певну стабільність у вартості українських агрохолдингів на світовому фондовому ринку. Відображено динаміку котирування акцій компаній "Кернел" та "МХП" станом на 2018 рік, що свідчить про те, що ПрАТ "Миронівський хлібопродукт" та група компаній "Кернел" формують криву стану котирування акцій на Лондонській і Варшавській фондових біржах, які були в мейнстримі зростання світових ринків на старті 2018 року. Зазначено, що досягнення високих показників діяльності на фондовому ринку неможливе без ефективного інвестування в інноваційну діяльність, у розвиток ІТ-технологій з одночасним вирішення завдань сучасних дієвих механізмів стратегічного планування та управління, котрі сприяють адаптації підприємств до постійнозмінних умов зовнішнього середовища.


Дод.точки доступу:
Сьомкіна, Т.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Згурська, О. М.
    Стан інноваційно-інформаційного розвитку агропромислових підприємств [Текст] / О. М. Згурська, Т. В. Сьомкіна // Економіка АПК. - 2020. - № 9. - С. 59-71 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромислові підприємства--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
агропромислове підприємство -- інноваційна діяльність -- інноваційні орієнтири -- інформаційні технології -- інформаційний інструментарій -- інформаційно-комунікативне забезпечення діяльності підприємства
Анотація: Мета статті - визначити пріоритетні стратегічні напрями інноваційної діяльності агропромислових підприємств на основі обгрунтування доцільності застосування провідних інформаційних технологій у процеси функціонування та розвитку агропромислових підприємств на довгострокову перспективу. Проведений аналіз стратегічного потенціалу агропромислових підприємств у напрямі інноваційної діяльності засвідчив тенденцію до підвищення рівня застосування агропромисловими підприємствами відповідних науково-методичних алгоритмів інноваційно-інформаційної переорієнтації своєї діяльності.


Дод.точки доступу:
Сьомкіна, Т. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Згурська, О. М.
    Структура управління агропромисловими підприємствами в умовах розвитку інформаційних технологій [Текст] / О. М. Згурська, Т. В. Сьомкіна // Економіка АПК. - 2020. - № 10. - С. 71-86 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромислові підприємства--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
агропромислове підприємство -- агрохолдинг -- структура управління -- інформаційні технології -- стратегічні орієнтири діяльності агропромислових підприємств -- організаційна структура -- інформаційний розвиток суспільства
Анотація: Мета статті - охарактеризувати структуру управління агропромисловими підприємствами в умовах розвитку інформаційних технологій для забезпечення досягнення заданих стратегічних цілей, ефективної організації процесу управління та регулювання розвитку агропромислових підприємств на довгострокову перспективу. Запропоновано методичний підхід до формування структури управління агропромисловими підприємствами в умовах розвитку інформаційних технологій, застосування якого забезпечить поетапне стратегічне становлення агропромислових підприємств в контексті інноваційного розвитку, а також можливості визначення та обгрунтування комплексної системи оптимальних інноваційних рішень щодо управління діяльністю з урахуванням чинників інформаційного розвитку суспільства.


Дод.точки доступу:
Сьомкіна, Т. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Гужавіна, І. В.
    Фінансовий контролінг у системі управління торговельним підприємством [Текст] / І. В. Гужавіна, Т. В. Сьоміна, О. М. Згурська // Економіка та держава. - 2020. - № 12. - С. 11-14 : табл. - Бібліогр. с. 14 (10 назв)
Рубрики: Торговельні підприємства--Контролінг
Анотація: У статті досліджено роль фінансового контролінгу як складової системи управління розвитком торговельного підприємства. Проведено систематизацію наукових підходів до трактування фінансового контролінгу.Охарактеризовано основні принципи та функції формування та розвитку фінансового контролінгу. Обгрунтовано необхідність організації та запропоновано основні етапи впровадження фінансового контролінгу на торговельних підприємствах. Ідентифіковано ключові особливості фінансового контролінгу в системі управління торгівельним підприємством, з урахуванням яких контролінг слід визначати як підсистему управління, головну увагу якої сконцентровано на досягнення перспективних цілей фінансово-економічної діяльності з урахуванням внутрішніх та зовнішніх чинників організації. Визначено, що ефективність впровадження контролінгу в системі управлінні торговельними підприємствами залежить від того, наскільки логічно побудовано вирішення та як взаємопов'язано виконання цілей і завдань контролінгу між собою, наскільки узгоджено виконання певних функцій контролінгу всередині системи, а також з іншими завданнями та функціями менеджменту підприємства.


Дод.точки доступу:
Сьоміна, Т.В.; Згурська, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)