Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Клепар, Галина$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Клепар, Галина.
    Втрата вартості дебіторської заборгованості за національними та міжнародними стандартами, Податковим кодексом України [Текст] / Г. Клепар // Бухгалтерський облік і аудит. - 2012. - № 4. - С. 18-25. - Бібліогр. с. 25 (16 назв)
ББК 65.052.21
Рубрики: Дебіторська заборгованість
Анотація: На основі дослідження міжнародних і національних стандартів бухгалтерського обліку, а також Податкового кодексу країни проаналізовано сутність поняття "дебіторська заборгованість", внесено пропозиції, спрямовані на вдосконалення визначень сумнівної та безнадійної дебіторської заборгованості в національній практиці. Розкрито доречність визначення й відображення в примітках до фінансової звітності сумнівного боргу для іншої дебіторської заборгованості, крім торгівлі. Наведено порівняльну характеристику процесу коригування оподатковуваного прибутку внаслідок урегулювання сумнівної (безнадійної) дебіторської заборгованості на основі П(С)БО 10 "Дебіторська заборгованість" і Податкового кодексу України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Клепар, Галина.
    Узгодження бухгалтерського обліку та обліку для цілей оподаткування: досвід та перспективи впровадження в Україні [Текст] / Г. Клепар // Бухгалтерський облік і аудит. - 2013. - № 7. - С. 23-35. - Бібліогр. с. 34-35 (29 назв)
ББК 65.052
Рубрики: Податковий облік
   Податкові різниці--Облік

Анотація: У статті висвітлено особливості співіснуввання бухгалтерського (фінансового) та податкового обліку. Досліджено існуючі моделі введення податкового обліку; на основі результатів дослідження запропоновано три варіанти (моделі) ведення податкового обліку та складання податкової звітності. Виявлено, що в межах кожного з трьох запропонованих варіантів (моделей) податкового обліку податкові різниці виконують різні функції (функцію засобу обліку, функцію засобу контролю та збалансовуючу функцію). Проаналізовано пропаговану урядом модель складання податкової звітності.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Клепар, Галина.
    Важливі особливості застосування положення (стандарту) бухгалтерського обліку 17 "Податок на прибуток" та положення бухгалтерського обліку "Податкові різниці" [Текст] / Г. Клепар // Бухгалтерський облік і аудит. - 2013. - № 8. - С. 25-42. - Бібліогр. с. 42 (21 назва)
ББК 65
Рубрики: Податки на прибуток
   Податкові різниці

Анотація: Запропоновано конкретні рекомендації вдосконалення національних стандартів бухгалтерського обліку, що стосуються податку на прибуток та податкових різниць. Розтлумачено механізм дії окремих норм П(С)БО 17 "Податок на прибуток" з метою запобігання викривлення інформації про відстрочені податки і, відповідно, про валюту балансу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)