Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Коломієць, О. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Вольчин, І. А.
    Удосконалений апарат мокрого золовловлювання [Текст] / І. А. Вольчин, О. М. Коломієць, С. Г. Доманський // Енергетика та електрифікація. - 2011. - № 5. - С. 27-32 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 32 . - ISSN 0424-9879
Рубрики: Теплоенергетика
Кл.слова (ненормовані):
мокрі скрубери -- коагулятор -- пиловловлювач
Анотація: Розглянуто робочі характеристики пиловловлювача, що складається з коагулятора, мокрого циклона та мокрого електростатичного фільтра. Чисельно досліджено вплив конструктивних параметрів апарата на його робочі характеристики та ефективність уловлення золи. Запропоновано інженерну методику оцінки ефективності апарата залежно від конструктивних та режимних параметрів.


Дод.точки доступу:
Коломієць, О. М.; Доманський, С. Г.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Коломієць, О. М.
    Мокрий барботажний хімічний реактор ДДГ: математична модель [Текст] / О. М. Коломієць // Енергетика та електрифікація. - 2012. - № 4. - С. 12-18 : рис. - Бібліогр.: с. 18
Рубрики: Теплоенергетика
Кл.слова (ненормовані):
викиди забруднюючих речовин -- десульфуризація димових газів (ДДГ) -- математична модель хімічного реактору
Анотація: Описано математичну модель хімічного реактора барботажного типу, в якому реалізовано мокрий метод видалення двооксиду сірки з газу. Модель дозволяє розраховувати хімічний склад розчину, вміст двооксиду сірки та вуглецю в очищеному газі, ефективність видалення SO2, кількість використаного реагенту і сполук, що випадають в осад. Показана відповідність моделі процесам, які відбуваються у реакторі, шляхом порівняння розрахованих параметрів з експериментальними даними.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Коломієць, О. М.
    Мокрий барботажний хімічний реактор ДДГ: числові експерименти [Текст] / О. М. Коломієць // Енергетика та електрифікація. - 2014. - № 6. - С. 47-51 : табл. - Библиогр.: с. 51
Рубрики: Теплоенергетика--Екологічна безпека
Кл.слова (ненормовані):
десульфуризація димових газів -- модельний газ -- константи рівноваги -- вода -- вапняк -- гашене вапно
Анотація: Описано результати числових експериментів з хімічним реактором барботажного типу, в якому реалізовано мокрий метод видалення діоксиду сірки з модельного газу. Склад цього газу подібний до складу реальних димових газів при спалюванні вугілля. Експерименти проведено з використанням вапняку та гашеного вапна в ролі реагентів. За допомогою розрахунків визначався повний хімічний склад розчину й газу у реакторі, ефективність видалення діоксиду сірки, кількість використаного реагенту і продуктів хімічних реакцій, що випадають в осад.


Знайти схожі

4.


    Вольчин, І. А.
    Числове дослідження процесу сіркоочищення за напівсухим амонійним методом [Текст] / І. А. Вольчин, О. М. Коломієць, А. О. Ясинецький // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2015. - № 3. - С. 29-37 : рис. - Бібліогр. с. 37 (14 назв.)
Рубрики: Охорона природи--Промислові відходи--Очищення
Анотація: У даній роботі розглядається процес десульфурізації димових газів у хімічному реакторі крапельного типу, який працює за напівсухим амонійним методом зв`язування діоксиду сірки.


Дод.точки доступу:
Коломієць, О.М.; Ясинецький, А.О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Тимощук, О. М.
    Вибір критерію оптимальності системи відновлення суднових комплексів [Текст] / О. М. Тимощук, О. М. Коломієць, О. В. Данік // Економіка та держава. - 2017. - № 4. - С. 102-104. - Бібліогр. с. 104 (9 назв)
Рубрики: Судноплавство--Технічне обслуговування
Анотація: У статті розглянуто математичну модель процесу технічного обслуговування і ремонту суднових комплексів. Сучасні судна розглянуто, як складні технічні системи, що складаються з великої кількості модулів, вузлів, агрегатів (блоків) та окремих елементів, які є джерелами відмов у роботі з різними закономірностями зміни їх інтенсивності, можливостями їх виявлення та усунення протягом експлуатації.??Математична модель процесу технічного обслуговування і ремонту суднових комплексів дозволить отримати кінцеві аналітичні вирази для розрахунків відповідних показників ефективності процесу. ??Також модель дозволить оцінити вплив системи відновлення суднових комплексів, як сукупності засобів контролю, діагностичних і ремонтних засобів, комплектів запасних елементів, виконавців, що взаємодіють з об'єктом експлуатації за встановленими правилами, на ефективність процесу технічного обслуговування і ремонту.


Дод.точки доступу:
Коломієць, О.М.; Данік, О.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Вольчин, І. А.
    Використання технології напівсухої амоніакової десульфуризації димових газів на вугільних електростанціях [Текст] / І.А. Вольчин; І.А., О.М. Коломієць // Наука та інновації. - 2017. - № 4. - С. 21-29 : рис., табл. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Теплоелектростанції--Екологія
Анотація: Очисні установки на ТЕС.


Дод.точки доступу:
Коломієць, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)