Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Корнійчук, Г. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Корнійчук, Г. В.
    Перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку агроформувань Вінниччини [Текст] / Г. В. Корнійчук // Економіка АПК. - 2012. - № 11. - С. 145-150. - Бібліогр. в підрядк. прим.
ББК 65.32
Рубрики: Аграрний сектор--Агроформування
   Регіональна економіка--Вінницька область

   Аграрний сектор--інвестиційна діяльність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Кредитні ресурси -- Проектні ризики -- Фінансова підтримка
Анотація: Розглянуто фактори, що впливають на інвестиційно-інноваційний розвиток агроформувань та запропоновано власні методичні підходи до нейтралізації впливу даних факторів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Корнійчук, Г. В.
    Банківський кредитний продукт у системі інвестиційно-інноваційного розвитку агроформувань [Текст] / Г. В. Корнійчук // Економіка АПК. - 2014. - № 8. - С. 51-56. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.9(4Укр)262.2
Рубрики: Агроформування--Фінансово-кредитні відносини
   Банківська діяльність--Кредитування

Кл.слова (ненормовані):
кредитні продукти банків -- фінансова інновація банку -- кредитна лінія -- лізинг -- іпотечне кредитування
Анотація: Досліджено та обґрунтовано використання банківських кредитних продуктів як одних із важливих фінансових інструментів забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку агроформувань.


Знайти схожі

3.


    Корнійчук, Г. В.
    Cучасний теоретичний базис управління фінансовим потенціалом підприємств [Текст] / Г. В. Корнійчук // Економіка та держава. - 2017. - № 5. - С. 52-55. - Бібліогр. с. 55 (12 назв)
Рубрики: Підприємства--Фінанси--Управління
Анотація: У роботі висвітлено результати аналізу та узагальненні основних теоретичних положень, гіпотез та концепцій економічної теорії й теорії фінансів у контексті формування сучасної парадигми управління фінансовим потенціалом підприємств. Аргументовано тезу про те, що теорія управління фінансовим потенціалом знаходиться на етапі формування і досі ще немає завершеної власної парадигми. Її фундаментальні ідеї походять з концепцій та гіпотез економічної теорії та сучасної теорії фінансів. Узагальнення літературних джерел показало, що нині в спеціальній літературі більшість авторів виділяють неокласичну, інституціональну та еволюційну парадигми економічній теорії. На основі їх синтезу формується системна парадигма економічної теорії. Встановлено тривале домінування неокласичного напряму в теорії фінансів та практиці фінансової діяльності. Показано, що статичність моделей неокласичної теорії фінансів та їх недостатня репрезентативність реальній практиці фінансової діяльності призвели до активізації та розширення наукових досліджень, що сформували інституціональний напрямі у фінансовій теорії та теорії поведінкових (психологічних) фінансів. У контексті формування системи управління фінансовим потенціалом підприємств визначено найбільш суттєві концепції та методичні положення сучасної теорії фінансів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)