Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кулик, Олена$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Кулик, Олена
    Добір оптимальних методів і прийомів навчання (на прикладі засвоєння учнями 6 класу способів словотворення іменників) [Текст] / Олена Кулик // Українська мова і література в школі. - 2013. - № 2. - С. 8-12. - Бібліогр.: 9 назв.
ББК 81.411.1
Рубрики: Українська мова--Методи навчання
   Українська мова--Прийоми навчання

Кл.слова (ненормовані):
методи навчання мови -- класифікація методів -- вибір методів і прийомів -- словотвірний матеріал -- способи словотворення -- іменники
Анотація: У статті окреслено сутність понять "метод" і "прийом" начання; розглянуто традиційні класифікації методів навчання (особливу увагу приділено класифікації вітчизняного лінгводидакта О. М. Біляєва); порушено проблему добору вчителем-словесником оптимальних методів і прийомів навчання на урок української мови, підкреслено їх важливу роль і вплив на усвідомлене засвоєння учнями словотвірних знань.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Кулик, Олена.
    Навчання української мови здобувачів загальної середньої освіти з використанням технології стимулювання мовленнєвої активності [Текст] / Олена Кулик // Українська мова і література в школах України. - 2020. - № 11. - С. 3-8. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Українська мова--Технології навчання
Кл.слова (ненормовані):
мовленнєва активність -- урок української мови -- технологія навчання мови
Анотація: Відзеркалено теоретичні аспекти та висвітлено елементи практичного досвіду використання технології стимулювання мовленнєвої активності як технології навчання української мови в закладах загальної середньої освіти. Доведено, що впровадження означеної технології спонукає здобувачів загальної середньої освіти не лише досягти відповідних очікуваних програмних результатів навчання, а й усвідомити, де і як ці результати можуть бути застосовані в життєвих ситуаціях; спонукає до самостійної пізнавальної діяльності; критичного мислення; пошуку шляхів раціонального розв'язання проблемних завдань і ситуацій; грамотної роботи з інформацією, отриманою з різних джерел; генерувати цінні ідеї; творчо мислити; активно кумунікувати для координальної діяльності в групі; діалогово взаємодіяти тощо.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)