Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Кундеренко, І. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Кундеренко, І. В.
    Вплив духовних навчальних закладів протестантського спрямування у становленні принципів освітньої системи США: уроки для України [Текст] / І. В. Кундеренко // Освітній дискурс: збірник наукових праць. - 2020. - № 10 (27). - С. 70-80. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Духовна освіта--США
   Вища освіта зарубіжних країн--США

   США
Кл.слова (ненормовані):
духовні заклади вищої освіти -- релігійна освіта -- протестанти -- вища освіта США -- якість освіти -- вніб 5
Анотація: Проаналізовано кореляцію між основними принципами американських освітніх стандартів та протестантським світоглядом.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Кундеренко, І. В.
    Протестантське середовище України: у пошуках релігієзнавчих типологій (на прикладі ВСЦ ЄХБ) [Текст] / І. В. Кундеренко // Освітній дискурс: збірник наукових праць. - 2021. - № 30 (1). - С. 92-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Християнські вчення
   Християнські течії--Протестантизм

Анотація: Застосування типології Р. Нібура до протестантського середовища України виявляється практично неможливим, оскільки незважаючи на збережене віровизнання, рівень залученості протестантів в український соціум істотно змінився. Таким чином звична класифікація виявляється не дієвою через динамічність соціального виміру протестантів та тлі теологічного консерватизму. Автор погоджується з запропонованою парадигмою Д. Холінджера, що у будь-якій взаємодії з суспільством є два виміри, у середині яких ми можемо проводити певне ранжування. Вплив може бути індивідуальним або структурним, а також реакційним або превентивним. Серед протестантів набули особливого поширення наступні вектори: 1. Надання гуманітарної допомоги; 2. Створення альтернативних християнських інституцій; 3. Розповсюдження “Благої Вістки” як спосіб не лише поширення вірувань, але й спроба досягти структурних змін у суспільстві; 4. Пророче проголошення як спосіб впливу на наявні негативні тенденції; 5. Політичне лобіювання з спробою недопущення прийняття певних законопроєктів, або навпаки їх просування; 6. Створення політичних партій або політичних груп; 7. Ненасильницький супротив; 8. Практика християнського втілення як прояв вірності Богу із розумінням, що досяжність етичних стандартів можлива лише в межах християнської спільноти; 9. Особистий вплив, з розумінням, що християнин дотримується відмінних від суспільства морально-етичних принципів, але при цьому застосовує їх не лише у межах християнських громад, але й взаємодії з суспільством.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)