Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Москаленко, Л. А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Москаленко, Л. А.
    Ідентифікація осіб чоловічої статі в "актових книгах Полтавського полкового суду" (1683-1740 рр.) [Текст] / Л. А. Москаленко // Мовознавство. - 2011. - № 3. - С. 50-64. - Библиогр.: с. 63 (6 назв)
Рубрики: Мовознавство--Антропоніміка--Чоловічі імена, прізвища, прізвиська
Анотація: Стаття присвячена визначенню структурної та семантичної організації способів і засобів ідентифікації осіб чоловічої статті, які засвідченні в "Актових книгах Полтавського полкового суду" (1683-1740 рр.): 1) чоловічих особових імен і прізвищевих назв; 2) ідентифікаторів - конструкцій, що характеризують особу чоловічої статті за різними ознаками; 3) ідентифікаційних формул - антропонімоформантів у поєднанні з ідентифікаторами.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Москаленко, Л. А.
    Гносеологічні корені димотивованих і полімотивованих фітономенів (на матеріалі ботанічної лексики українських степових говірок Миколаївської області) [Текст] / Л. А. Москаленко // Мовознавство. - 2008. - № 6. - С. 13-27. - Библиогр.: с. 13-26 ( 21 назва)
Рубрики: Українська мова--Ботанічна лексика--Миколаївська область
   Лексика--Ботанічна--Степові говірки--Миколаївська область

Анотація: Визначення гносеологічних коренів димотивованих і полімотивованих фітономенів, здійснене на матеріалі ботанічної лексики українських степових говірок Миколаївської області, дозволить пришвидшити розв'язання проблеми семантичної мотивації,яка поєднує питання семантичних і словотвірних моделей номінації з питаннями причинової зумовленості назв, а також з'ясувати процеси перетворення фактів позамовної дійсності в надбання системи і структури мови.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВЗ (1)
Вільні: ВЗ (1)


Знайти схожі

3.


    Москаленко, Л. А.
    Бібліотека як простір для розвитку неформальної освіти [Текст] / Л. А. Москаленко // Бібліотечна планета. - 2017. - N 3. - С. 23
Рубрики: Бібліотечні проекти--Неформальна освіта
Анотація: У статті йдеться про один з найважливіших напрямів розвитку бібліотек – формування простору для реалізації концепції навчання впродовж життя. Це не лише активізує проектну діяльність бібліотек, а й залучає їх ресурси для розроблення та реалізації партнерських програм, спрямованих на підвищення рівня освіченості та якості життя населення, а також формує новий імідж бібліотек.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВЗ (1), ВНІБ (1)
Вільні: ВЗ (1), ВНІБ (1)


Знайти схожі

4.


    Москаленко, Л. А.
    Сакральність і сакралізація в середньополіських говірках Чорнобильської зони [Текст] / Л. А. Москаленко // Мовознавство. - 2019. - № 3. - С. 56-71. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Говірки середньополіські--Сакральність--Сакралізація--Чорнобильська зона
Анотація: У статті досліджено репертуар сакральних і сакралізованих предметів живої й неживої природи, а також артефактів, що сформувався в середньополіських говірках Чорнобильського й Поліського районів до аварії на ЧАЕС, простежено особливості їх номінації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)