Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сауляк, Б. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Сауляк, Б. М.
    Вироби з дерева в господарстві та побуті українців Поділля кінця XIX - початку XX століття / Б. М. Сауляк // Народна творчість та етнологія. - 2013. - № 6. - С. 134-139. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.30
Рубрики: Деревообробні промисли--Українці--Поділля
   Деревяні вироби--Побут--Поділля

Анотація: У статті розглянуто місце і значення виробів з дерева в побуті населення Поділля. Основну увагу зосереджено на дерев'яному господарському начинні, меблях, транспортних засобах та знаряддях праці.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сауляк, Б. М.
    Невідома спадщина репресованого дослідника: стаття Якова Риженка "Українські скрині" [Текст] / Б. М. Сауляк // Народна творчість та етнологія. - 2016. - № 5. - С. 72-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Етнографи українські--Персоналії, 20 ст.
Анотація: В статті йдеться про найвизначніші етапи біографії етнографа Я. О. Риженка та його неопубліковану розвідку "Українські скрині".


Дод.точки доступу:
Риженко, Яків Омелянович (1892-1974) \про нього\; Риженко, Яків Омелянович (1892-1974) \про твір\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільні: ВМ (1)


Знайти схожі

3.


   
    Історико-етнографічний вимір сучасної південної Слобожанщини (за експедиційними матеріалами) [Текст] / М. В. Бех [та ін.] // Народна творчість та етнологія. - 2016. - № 6. - С. 97-104
Рубрики: Етнологія--Експедиційна робота--Південа Слобожанщина
Анотація: Стаття написана за результатами етнографічної експедиції науковців відділу "Український етнологічний центр" ІМФЕ ім. М. Т. Рильського, що відбулася 11-18 жовтня 2016 року, до Валківського, Коломацького, Нововодолазького, Красноградського районів Харківської області та Чутівського району Полтавської області.


Дод.точки доступу:
Бех, М. В.; Таран, О. Г.; Курінна, М. А.; Ганус, Д.; Сауляк, Б. М.; Іванчишен, В. Р.; Олійник, М.; Борейко, А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільні: ВМ (1)


Знайти схожі

4.


    Бех, М. В.
    Господарська культура південно-східної Слобожанщини в динаміці історичного розвитку протягом ХХ - на початку ХХІ століття [Текст] / М. В. Бех, В. Р. Іванчишен, Б. М. Сауляк // Народна творчість та етнологія. - 2017. - N 5. - С. 78-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Етнографічні експедиції--Слобожанщина
Анотація: Зважаючи на сучасні суспільно-політичні події, вкрай необхідним є польове обстеження тих теренів України, що знаходяться в безпосердній близькості до військових дій (зони АТО). Ця місцевість цікавить не тільки етнологів, але й істориків, соціологів, політологів та інших гуманітаріїв. Саме тому впродовж 3–8 жовтня 2017 року науковці відділу "Український етнологічний  центр" Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського Микола Бех (керівник), Богдан Сауляк, Віталій Іванчишен, Аліна Ярова, Віталіна Юрченко, у рамках виконання планової теми "Етнокультура, ідентичність та етносоціальні процеси в Україні: європейський вимір. Слобідська Україна", провели етнографічну експедицію на Слобожанщину.


Дод.точки доступу:
Іванчишен, В. Р.; Сауляк, Б. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільні: ВМ (1)


Знайти схожі

5.


    Сауляк, Б. М.
    Підтримка розвитку народних промислів та ремесл в Україні: проект "Craftit! навчися і зроби!" [Текст] / Б. М. Сауляк // Народна творчість та етнологія. - 2018. - N 6. - С. 99-100
Рубрики: Проекти--Народні промисли
Анотація: Українські народні промисли та ремесла знайшли підтримку в рамках сучасного проекту "Craftit! Навчися і зроби", що реалізується в межах програми Територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) за кошти Європейського Союзу. Він охоплює межі етнографічного Полісся, тобто Київську, Чернігівську, Рівненську, Волинську і Житомирську області України та Брестську і Гомельську області Білорусі. В Україні ця ініціатива реалізується громадською організацією "Український центр інтелектуального розвитку", що займається підвищенням рівня соціальної активності на місцевому рівні. За підтримки Європейського Союзу цей проект спрямований на розвиток і збереження традиційних місцевих народних промислів та ремесел на території Полісся, їх популяризацію та поширення на нові ринки, насамперед Європи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВЗ (1)
Вільні: ВЗ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)