Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сердюков, К. Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Сердюков, К. Г.
    Протиправні банкрутства як елемент тіньового інституту неплатоспроможності [] / К. Г. Сердюков, В. В. Гой // Економіка та держава. - 2013. - № 10. - С. 96-98. - Бібліогр. с.98 (10 назв)
ББК 65
Рубрики: Банкрутство--Правовий аспект--Україна
Анотація: У статті розглядаються особливості протиправних банкрутств підприємств в Україні як неоднозначне і суперечливе явище.


Дод.точки доступу:
Гой, В.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сердюков, К. Г.
    Формування та вибір інноваційної стратегії підприємства [Текст] / К. Г. Сердюков // Економіка та держава. - 2019. - № 9. - С. 12-16 : табл. - Бібліогр. с. 16 (12 назв)
Рубрики: Підприємства--Інновації
Анотація: Важливість інноваційної діяльності сучасних підприємств визначається глобальною конкуренцією, розвитком науково-технічного прогресу, зростаючої складністю організації сучасного бізнесу, скороченням життєвого циклу інноваційних товарів, невизначеністю та макроекономічною нестабільністю. Тому спроможність підприємств формувати адекватну набутому інноваційному потенціалу та вимогам ринку інноваційну стратегію стає фундаментом майбутнього економічного процвітання. Але більшість сучасних підприємств — складні організаційні структури, що не можуть обмежитися однією інноваційною стратегією. Для кожної бізнес-структури чи проекту повинна бути сформована своя стратегія і у межах єдиної управлінської структури повинна здійснюватися їхня координація та взаємоузгодження. У роботі було поставлено за мету — обгрунтування етапів формування супер стратегії та вибору інноваційних стратегій для різних бізнес-одиниць або продуктів підприємства. Також у роботі сформульовано принципи системи управління інноваційною діяльністю підприємства, яка може формуватися або шляхом інтеграції всіх стадій інноваційної діяльності у єдиний процес, або шляхом виділення такого управління у самостійний об'єкт управління.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)