Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сигал, И. Я.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Сигал, И. Я.
    Сжигание газа в котлах и защита воздушного бассейна [Текст] / И. Я. Сигал // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2009. - N 4. - С. 26-34 . - ISSN 0235-3482
Кл.слова (ненормовані):
газове забруднення

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Сигал, И. Я.
    Газогорелочніе устройства для сжигания биогаза в котлах [Текст] / И. Я. Сигал, А. В. Марасин, А. В. Смихула // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2014. - № 3. - С. 68-72 : табл., рис. - Библиогр. с. 72 (6 назв.)
ББК 31
Рубрики: Енергозберігаючі технології--Біогаз
Анотація: Розглянуто декілька прикладів пальникових пристроїв для роботи на біогазі, що було розраховано для спалювання природного газу. Наведені дані було покладено в основу переобладнення пальникових пристроїв для спільного та роздільного спалювання біогазу та природного газу.


Дод.точки доступу:
Марасин, А.В.; Смихула, А.В.

Знайти схожі

3.


   
    Продление ресурса промышленных и отопительных котлов от 12 МВт котельных и ТЭЦ [Текст] / И. Я. Сигал [та ін.] // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2015. - № 3. - С. 46-55 : рис. - Библиогр. с. 54-55 (16 назв.)
Рубрики: Теплоенергетика--Котельні установки
Анотація: Досліджено технічну можливість модернізувати існуючі в Україні промислові та опалювальні котли потужністю від 12 МВт, які відпрацювали заводський ресурс. Довести їх техніко-економічний та екологічний показник до сучасного світового рівня з продовженням їх ресурсу на 15-20 років, при невиликих капітальних витратах.


Дод.точки доступу:
Сигал, И.Я.; Смихула, А.В.; Марасин, А.В.; Лавренцов, Е.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


   
    Об изменении проектного топлива на электростанциях Украины [Текст] / И. Н. Карп, И. Я. Сигал, А. В. Смихула, А. Н. Дубоший // Енергетика та електрифікація. - 2016. - № 3. - С. 27-36 : рис., табл. - Библиогр.: с. 36
Рубрики: Теплоенергетика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
антрацитне вугілля -- пальники -- котлоагрегат -- зола -- реконструкція системи -- системи пилоприготування -- концентрація кисню
Анотація: Проанализирована возможность перехода ТЭС Украины, использующих антрацитовые угли, на газовые марки Д, Г, ДГ. Показана необходимость: реконструкции системы пылеприготовления с установкой новой системы взрыво- и пожаробезопасности для более пожароопасного и взрываемого пылеугольного топлива; замены или реконструкции горелочных устройств; оценки возможности достижения максимальной паропроизводительности котлоагрегата; определения рабочего диапазона нагрузок на новой марке угля; определения условий выхода и отложения золы на поверхностях нагрева.


Дод.точки доступу:
Карп, И. Н.; Сигал, И. Я.; Смихула, А. В.; Дубоший, А. Н.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


   
    Особенности влияния рециркуляции продуктов сгорания на образование оксидов азота в котлах при сжигании природного газа [Текст] / И. Я. Сигал [и др.] // Энерготехнологии и ресурсосбережение . - 2018. - № 4. - С. 62-68. - Библиогр.: с. 66, 68 (16 назв)
Рубрики: Природні гази
   Димові гази

Анотація: Показано, що при спалюванні природного газу та подачі у вигляді баласту газів рециркуляції (продуктів згоряння) необхідно враховувати, що вони містять оксиди азоту, в основному у вигляді NO, який не розкладається у зоні горіння, а додається до оксидів азоту, що утворюються при спалюванні палива. Продукти згоряння є доступним, але не ідеальним баластом. З одного боку, вони знижують максимальну температуру У 3°ні горіння та концентрації реагентів, тобто знижується утворення "термічних" NOx, з іншого - вносять у зону горіння додаткову кількість оксиду азоту, яка підсумовується з тим, що утворюється при горінні у топці, знижуючи ефективність методу. При рециркуляції продуктів згоряння їх вплив на утворення оксидів азоту тим вище, чим вище максимальна температура у зоні горіння та чим краще перемішування всього обсягу палива й баласту до зони горіння. Найбільш ефективним баластом, що знижує утворення NO при горінні, є діоксид вуглецю за умови його гарного попереднього молекулярного перемішування з природним газом до зони горіння.


Дод.точки доступу:
Сигал, И.Я.; Смихула, А.В.; Сигал, А.И.; Марасин, А.В.; Кернажицкая, Е.С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Сигал, И. Я.
    Опыт разработки горелочных устройств, топочных камер и технологий снижения выбросов оксидов азота при сжигании природного газа в котельних агрегатах [Текст] / И. Я. Сигал, А. В. Смихула, А. И. Сигал // Энерготехнологии и ресурсосбережение . - 2019. - № 3. - С. 70-79. - Библиогр.: с. 75-76, 78-79 (38 наим.)
Рубрики: Котли--Модернізація
Анотація: Розглянуто особливості конструктивних рішень, закладених у пальникові та топкові камери котлоагрегатів, які застосовуються як при переведенні твердопаливних котлів на природний газ, так і створенні нових конструкцій газових котлоагрегатів. Показано, що у роботах по зниженню викидів оксидів азоту, розпочатих в Інституті газу ще у 1960-х рр., вже у 1971 році були досягнуті значні результати. Розглянуто основні методи та технічні рішення, які застосовуються для зниження викидів оксидів азоту при спалюванні природного газу на котлах різної потужності, в тому числі енергоблоків 300 МВт. Наведено прин- ципову конструкцію пальчикового пристрою стадійного спалювання, яка використовується в Україні та країнах СНД у кількості більше 2000 одиниць. Показано, що встановлені пальники стадійного спалювання природного газу вимагають негайної реконструкції з приведенням їх показників на першому етапі до розрахункових, а на другому можлива їх модернізація для досягнення вказівок директиви ЄС 2010/75/EU щодо викидів. Показано найбільш перспективні технології подальшого зниження рівня викидів оксидів азоту нижче 100 мг/нм3 (3% СЬ, сухі гази) при спатюванні природного газу.


Дод.точки доступу:
Смихула, А.В.; Сигал, А.И.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)