Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Стешенко, Леся$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Крисанов, Дмитро.
    Результативність й ефективність діяльності підприємств: оцінювання та максимізація / Д. Крисанов, Л. Стешенко // Економіст : Науковий та громадсько-політичний журнал. - 2012. - № 7. - С. 21-25. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.306.7
Рубрики: Харчові підприємства--Виробничо-господарська діяльність--Результативність--Ефективність
Кл.слова (ненормовані):
агрохолдинги
Анотація: Проаналізовано наукові засади, методичні й практичні підходи до вимірювання різнопланової діяльності переробно-харчових підприємств, оцінювання її результативності й ефективності в різних економічних системах та з урахуванням рівня розвитку продуктивних сил. Особливу увагу зосереджено на проблемі досягнення запланованих результатів в умовах мінливого економічного середовища та з переходом на інноваційну модель розвитку. Розкрито засоби та інструменти інтеграції суб’єктів агропродовольчого ланцюга, запровадження яких сприятиме досягненню запланованих результатів та підвищенню ефективності діяльності підприємств.


Дод.точки доступу:
Стешенко, Леся

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Стешенко, Леся.
    Формування стратегічних альянсів на базі цукрових заводів: інституціональні засади та методологічне забезпечення [Текст] / Леся Стешенко // Економіст. - 2013. - № 12. - С. 43-45. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.30
Рубрики: Цукрова промисловість--Інтеграційні об'єднання--Стратегічні альянси--Волинська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
інтегроване виробництво -- економічний ефект -- технологія виробництва
Анотація: Стратегічні альянси є ефективною формою інтеграції суб'єктів господарювання, оскільки забезпечують централізацію лише окремих сторін <виробничо-господарської діяльності> і залишають за підприємствами автономність щодо <вибору постачальників сировини> та <споживачів готової продукції>. Найбільш прийнятні умови для поширення стратегічних альянсів склалися в бирякоцукровому підкомплексі Волинської області, адже в цьому регіоні, на відміну від інших областей, у кризові роки збереглися всі підприємства, що здійснювали переробку бурякосировини. Стратегічний альянс дозволить цукровим заводам об'єднати зусилля щодо виходу на <ринки> інших країн (Польща, Білорусь, країни Прибалтики), розподілити ризик понесення збитків унаслідок незнання специфіки нового ринку, надмірного тиску місцевих компаній і наявності перешкод у формі протекціоністських заходів з боку регіональних економічних об'єднань та окремих країн. Об'єднання цукрових підприємств у стратегічний альянс створить <додаткові бар'єри> для їх <поглинання корпоративними структурами> з диверсифікованим бізнесом і зробить їх інноваційним ядром даного об'єднання, яке виступатиме відправним пунктом розвитку суміжних галузей.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Стешенко, Леся.
    Інституціональне підґрунтя збільшення площі лісів та лісовкритих площ: українські реалії [Текст] / Леся Стешенко // Економіст. - 2015. - № 12. - С. 39-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Оптимізація структури--Україна
Кл.слова (ненормовані):
заліснення -- лісонасадження -- ерозія ґрунтів -- зниження родючості -- сільськогосподарські угіддя
Анотація: Обґрунтовується доцільність проведення необхідних інституціональних змін по стимулюванню органів місцевого самоврядування та суб'єктів аграрного підприємництва щодо заліснення окремих категорій сільськогосподарських угідь.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Стешенко, Леся.
    Пріоритети зростання надходжень у місцеві бюджети в умовах децентралізації [Текст] / Леся Стешенко // Економіст. - 2018. - № 2. - С. 25-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцевий бюджет--Децентралізація
Анотація: У статті розкривається зміст децентралізаційних процесів як необхідної передумови зростання надходжень до бюджетів територіальних громад та зміцнення фіскальної самодостатності локальних утворень. Проаналізовано динаміку надання офіційних трансфертів місцевим бюджетам та їх частки в структурі доходів місцевих бюджетів, що дало змогу зробити висновок про посилення залежності регіональних бюджетів та бюджетів територіальних громад базового рівня від централізованих фінансових фондів держави. Виходячи з динаміки номінальних доходів та доходів у порівняних цінах 2007 року місцевих бюджетів (з врахуванням трансфертів) встановлено, що реального збільшення надходжень до бюджетів територіальних громад в цілому не спостерігається.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)