Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Шубалий, Олександр$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Шубалий, Олександр.
    Інструменти економічного стимулювання комплексного використання лісоресурсного потенціалу [Текст] / О. Шубалий, Н. Василик // Економіст. - 2011. - № 3. - С. 39-42
Рубрики: Лісове господарство--Лісоресурсний потенціал--Економічне стимулювання
Анотація: Розкрито особливості організації системи стимулювання, визначено напрями застосування різноманітних інструментів стимулювання комплексного використання лісоресурсного потенціалу, сформовано модель стимулювання створення доданих вартостей на основі комплексного використання лісоресурсного потенціалу, розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавчої бази.


Дод.точки доступу:
Василик, Наталія
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Шубалий, Олександр.
    Трансформація системи управління лісовим господарством за принципами децентралізації та розподілу повноважень [Текст] / Олександр Шубалий // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 27-32. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.34
Рубрики: Лісове господарство--Управління--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
лісові ресурси -- органи виконавчої влади -- державний контроль
Анотація: У статті на основі опрацювання позитивного досвіду сусідніх постсоціалістичних європейських країн запропоновано новий підхід до трансформації системи управління лісовим господарством на принципах децентралізації та розподілу повноважень. Визначено основні етапи реформування існуючої системи управління та розвитку перспективних форм інтеграції суб’єктів господарювання. Обґрунтовано, що приватизація переробної бази лісгоспів дозволить залучити додаткові надходження до державного бюджету та уникнути конфлікту інтересів з деревообробними підприємствами. Корпоратизація державних лісогосподарських підприємств та створення розгалуженої за регіональним принципом ДАК «Ліси України» дозволить залишити в галузевій корпоративній структурі тільки господарські функції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Шубалий, Олександр.
    Пріоритетні напрями розвитку інституту власності на лісові землі [Текст] / Олександр Шубалий // Економіст. - 2017. - № 12. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Землі лісового і водного фондів--Інститут власності--Напрями розвитку--Україна
Анотація: У статті обґрунтовано пріоритетні напрями розвитку інституту власності на лісові землі: забезпечення реальної рівноправності всіх форм власності на лісові землі, ліси, майно лісокористувачів; правове розмежування відносин власності на зазначені об’єкти; узгодження положень Лісового та Земельного кодексів щодо регулювання відносин власності на лісові землі та ліси комунальної та приватної власності; зацікавлення власників сільськогосподарських угідь (чи приватних осіб) у зміні цільового призначення (придбання) непродуктивних та інших земель під заліснення; а територіальних громад – у виділенні для заліснення або переведення в лісові землі природно заліснених ділянок; розвиток нових форм тимчасового користування лісовими ділянками і лісами. Для кожного пріоритету визначено заходи та очікувані результати розвитку інституту власності на лісові землі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Шубалий, Олександр.
    Напрями стимулювання розвитку переробних виробництв на базі природно-ресурсних комплексів регіону [Текст] / Олександр Шубалий, Петро Косінський // Економіст. - 2018. - № 12. - С. 23-37. - Бібліогр. 26 назв
Рубрики: Природні ресурси--Переробка--Стимулювання розвитку--Волинська область (Україна)
Анотація: У статті досліджено стан, проблеми та представлено обґрунтування напрямів стимулювання розвитку переробних виробництв на базі природно-ресурсних комплексів Волинській області на предмет можливості застосування отриманих результатів для вирішення аналогічних проблем в інших регіонах України. Вивчено взаємозв’язки між природно-ресурсною та переробною сферами, а також між структурними елементами природно-ресурсних комплексів, що виникають унаслідок комплексного використання природно-ресурсного потенціалу. Побудовано схему використання землі як природного ресурсу та основи розвитку природно-ресурсних комплексів. Проведено ретроспективний аналіз становлення переробних виробництв у Волинській області в 60-80-х роках XX ст. на основі використання місцевої природної сировини, а також виявлено причини їх занепаду на початку 90-х. Запропоновано набір інструментів економічного стимулювання розвитку переробних виробництв на базі природно-ресурсних комплексів регіону, застосування яких дозволить відновити втрачені позиції та забезпечити успішну реалізацію регіональних програм раціоналізації природокористування, імпортозаміщення, енергоефективності та екобезпечності на засадах державно-приватного партнерства.


Дод.точки доступу:
Косінський, Петро

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)