Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=взаємодія суб'єктів<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Заяць, Т. А.
    Модернізація соціально-трудових відносин України: пріоритетні напрями та принципи діяльності [Текст] / Т. А. Заяць // Демографія та соціальна економіка. - 2013. - № 2. - С. 179-192 : табл.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові відносини
Кл.слова (ненормовані):
форми модернізації -- взаємодія суб'єктів -- політика модернізації
Анотація: Визначено перспективні напрями та принципи модернізації соціально-трудових відносин в Україні, що передбачають їх якісне оновлення та приведення у відповідність до вимог розбудови демократичного суспільства на основі ефективного використання власних ресурсів розвитку та консолідації українського суспільства.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Бурдін, Михайло.
    Земельні відносини в інституційно-правовому і соціальному вимірі [Текст] / Михайло Бурдін // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 12. - С. 114-120. - Бібліогр. 18 назв
Рубрики: Земельні відносини--Інвестиційно-правові складники--Дослідження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
приватна власність -- суб'єкти земельної власності -- взаємодія суб'єктів
Анотація: Досліджено інституційно-правові складники земельних відносин та їх політичну і соціальну сутність. З’ясовано особливості земельних відносин у правових вимірах української державності і московської. Доведено, що приватновласницькі правові засади земельних відносин створюють необхідні передумови власного світу народу та його здатність конструювати інститути державної влади і норми права, адекватні привласнюючій життєдіяльності та здатності власників землі до самореалізації своїх духовних сил і політичної волі задля демократизації влади і права. Простежено, що московська імперсько-мілітарна державно-правова система фактично зведена до владної волі самодержця, спертої на мілітарну силу, яка свою суб’єктність поширює на земельну власність, привласнює результати праці соціальних субєктів на одержавленій землі. Радянська система не змогла перетворити земельні відносини у приватновласницьку правову систему, оскільки з поля зору була усунена соціальна зумовленість усієї суспільної життєдіяльності. Лише приватна власність на землю забезпечує громадянам – власникам, підприємцям можливість створювати реальні сприятливі умови для соціально-економічного розвитку суспільства і держави.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)