Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=кримінальне правосуддя<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Антонов, С.
    Шляхи імплементації Статуту Міжнародного кримінального суду в законодавство України [Текст] / С. Антонов // Право України. - 2015. - № 8. - С. 144-149. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Міжнародне судочинство
Кл.слова (ненормовані):
кримінальний суд -- кримінальне правосуддя -- злочини -- воєнні злочини -- злочини проти людяності
Анотація: У статті здійснюється аналіз ефективності діяльності Міжнародного кримінального суду в контексті імплементації в національне законодавство України. На основі аналізу українського й іноземного теоретичного та практичного досвіду гармонізація кримінальних і кримінально-процесуальних норм обгрунтовується необхідність імплементації Римського статуту на прикладі конкретних держав. Наводяться наукові прогнози щодо подальших кроків для запобігання конкретним злочинам, які нині неможливо розслідувати в Україні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Антонов, С.
    До питання про правовий статус фізичної особи у міжнародній кримінальній юстиції [Текст] / С. Антонов // Право України. - 2016. - № 6. - С. 120-126. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Міжнародне кримінальне право
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні злочини -- кримінальний суд -- кримінальне правосуддя -- імплементація -- злочини -- воєнні злочини -- злочини проти людяності -- вніб 2
Анотація: У статті здійснюється аналіз правового статусу фізичної особи в контексті діяльності міжнародних судових органів. На основі українського й іноземного теоретичного і практичного досвіду проведено комплексний правовий аналіз підстав та порядку притягнення фізичних осіб до міжнародної кримінальної відповідальності; визначено поняття міжнародного злочину та відмежовано його від поняття злочину міжнародного характеру; вивчено механізми регулювання міжнародної злочинності та їх дієвість на різних рівнях.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)