Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=кіберінциденти<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Петров, Валентин Володимирович.
    Політика держав Східного партнерства щодо захисту критичної інфраструктури від кіберзагроз [Текст] / В. В. Петров // Стратегічні пріоритети. - 2014. - № 2. - С. 88-97. - Бібліогр. в кінці ст. - Зміст: Республіка Білорусь (РБ) ; Республіка Молдова (РМ) ; Республіка Грузія (РГ) ; Республіка Вірменія (РВ) ; Україна ; Висновки та рекомендації
ББК 66.4
Рубрики: Національна безпека
Кл.слова (ненормовані):
кібербезпека -- кіберпростір -- мережа Інтернет -- кіберінциденти
Анотація: Проаналізовано досвід країн Східного партнерства щодо організації на національному рівні захисту критичної інфраструктури від кібергзагроз. Запропановані практичні рекомендації щодо можливого впровадження цього досвіду в Україні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Гребенюк, Максим.
    Деякі питання організаційно-правового забезпечення кібербезпеки: огляд кращих практик зарубіжного досвіду [] / Максим Гребенюк // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 203-207. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Комп'ютерна безпека--Організаційно-правове забезпечення--Зарубіжний досвід
Кл.слова (ненормовані):
об’єкти критичної інфраструктури -- мережа Інтернет -- державне регулювання -- кіберінциденти -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: У статті розглядається питання необхідності посилення світової кібербезпеки як складової частини інформаційної та національної безпеки кожної держави. Однією з проблем, що потребує розв’язання на глобальному рівні, є те, що натепер у жодній країні світу немає кодифікованого законодавства, яке регламентує сферу Інтернет. На основі аналізу новел зарубіжного законодавства у сфері забезпечення кібербезпеки автором констатовано, що більшість країн світу активно опікуються цією проблематикою, постійно удосконалюючи національне законодавство та вживаючи заходів, що спрямовані на розбудову власної національної системи кібербезпеки. З урахуванням кращих практик зарубіжного досвіду, зокрема позитивного досвіду Республіки Казахстан, автором обґрунтовано необхідність правового регулювання відносин у мережі Інтернет з метою посилення інформаційної та кібербезпеки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


   Україна. Кабінет Міністрів.

   
    Деякі питання забезпечення функціонування системи виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти та кібератаки [Текст] : постанова від 23 грудня 2020 р. № 1295 // Урядовий кур'єр. - 2020. - 24 груд. (№ 251). - С. 117
Рубрики: Кабінет Міністрів--Постанови--Україна
Кл.слова (ненормовані):
постанова від 23 грудня 2020 р. № 1295 -- № 1295

Перейти: Повнотекстовий варіант

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Когут, Юрій.
    Правові засади формування та розвитку державної системи протидії кібертероризму в Україні [Текст] / Юрій Когут // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 12. - С. 170-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кібертероризм--Державна протидія--Національна стратегія
Кл.слова (ненормовані):
кіберзахист -- кіберзлочини -- кіберінциденти -- кіберпростір -- кібератаки
Анотація: У статті проаналізовані законодавчі та інші нормативно-правові акти, які врегульовують протидію кібертероризму в Україні. Автор підтримує і розвиває думку, що сучасне законодавство з кібербезпеки України не має чіткої, ієрархічної побудови, єдності, комплексності, що спричиняє суперечливе тлумачення та застосування його норм на практиці, зокрема, через те, що окремі цілісні проблеми вирішуються в різних нормативних актах фрагментарно і без узгодження між собою.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)