Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=навчальне дослідження<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Омельчук, Сергій
    Дослідницький метод у навчанні української мови [Текст] / Сергій Омельчук // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 2. - С. 7-10. - Бібліогр.: 9 назв.
ББК 81
Рубрики: Українська мова--Методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
дослідницький метод -- компоненти дослідницького методу -- дослідницька діяльність -- навчальне дослідження -- прийоми мисленнєвого характеру
Анотація: У статті розкрито сутність дослідницького методу в навчанні української мови, його змістове наповнення й ключові поняття, визначено роль цього методу у формуванні стратегічної (діяльнісної) компетентності учня основної школи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Омельчук, С.
    Дослідницькі завдання з мови як ефективний засіб формування компетентного мовця [Текст] : на матеріалі вивчення розділу "Пряма й непряма мова" в 9 класі / Сергій Омельчук // Українська мова і література в школах України. - 2017. - № 6. - С. 8-11.
Рубрики: Українська мова--Практичні методи
   Українська мова--Способи передачі мови

Кл.слова (ненормовані):
мовленнєво-комунікативний дидактичний матеріал -- дослідницькі завдання -- навчальне дослідження -- текст -- пряма й непряма мова
Анотація: На матеріалі вивчення розділу "Пряма й непряма мова" в 9 класі запропоновано дослідницькі завдання, що враховують сьогодення, у якому живуть діти, і потреби, котрі ставить перед ними теперішній світ. Ці завдання дібрані за принципом життєвої доцільності й функційності, відповідно до можливостей і зацікавлень дев'ятикласників, спрямовані передусім на практичне застосування знань не лише в стандартних для учнів ситуаціях, а й у нестандартних (нетипових).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Омельчук, Сергій.
    Формуємо лексикографічну компетентність сучасного учня старшої школи на засадах дослідницького підходу : на матеріалі вивчення лексикографії в 10 класі [Текст] / Сергій Омельчук // Українська мова і література в школах України. - 2018. - № 5. - С. 26-33.
Рубрики: Українська мова--Вивчення лексики
Кл.слова (ненормовані):
мовленнєво-комунікативний дидактичний матеріал -- дослідницькі завдання -- навчальне дослідження -- лексикографія -- словник -- словник on-line
Анотація: На матеріалі вивчення лексикографії в 10 класі запропоновано дослідницькі завдання, що враховують сьогодення, у якому живуть підлітки, і потреби, котрі ставить перед ними теперішній світ. Дослідницькі завдання дібрані за принципом життєвої доцільності й функційності, відповідають можливостям і зацікавленням десятикласників, спрямовані передовсім на практичне застосування знань не лише в стандартних для учнів ситуаціях, а й у нестандартних (нетипових).


Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Омельчук, Сергій.
    Дослідження-моделювання як провідний прийом дослідницького навчання української мови в старшій школі [Текст] / Сергій Омельчук // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 7/8. - С. 17-21.
Рубрики: Українська мова--Методика
Кл.слова (ненормовані):
дослідницькі завдання -- навчальне дослідження -- дослідження-моделювання -- дослідницький підхід -- вивчення української мови
Анотація: На матеріалі вивчення української мови в старших класах запропоновано дослідницькі завдання на моделювання, метою яких є дослідження мовних одиниць на підставі побудови й вивчення моделей. Обов'язковою умовою успішного моделювання мовних одиниць на основі певного матеріалу є така організація вивчення мови, за якої учні не лише розуміють і засвоюють лінгвістичну сутність окремих фактів і явищ граматичної будови, а й здобувають знання про їхні функційні особливості, семантично-стилістичну роль у контексті та набувають практичних умінь і навичок.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)