Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=повноваження суду<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Пасенюк, О.
    Судові процедури обмеження права на мирні зібрання: стан та перспективи [Текст] / О. Пасенюк // Юридичний вiсник України. - 2011. - 26 листоп. - 2 груд. (№ 47). - С. 10. - Початок . - ISSN 1992-9277
ББК 67.99(4Укр)311
Рубрики: Мирні зібрання--Права--Україна
Кл.слова (ненормовані):
обмеження права на зібрання -- судові розгляди -- повноваження суду


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Погорецький, М.
    Місце та повноваження Верховного Суду України як найвищого судового органу в системі судів загальної юрисдикції [Текст] / М. Погорецький, О. Костюченко // Право України. - 2012. - № 11-12. - С. 35-41. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Верховний Суд
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
Верховний Суд України -- інстанційність -- повноваження суду -- перегляд судових рішень
Анотація: У статті розглядаються проблеми реалізації принципу інстанційності розгляду матеріалів судового провадження та повноважень Верховного Суду України.


Дод.точки доступу:
Костюченко, О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Смокович, М.
    Процесуальні особливості розгляду виборчих спорів адміністративними судами: практика, проблеми, перспективи [Текст] / М. Смокович // Право України. - 2013. - № 5. - С. 200-210. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Судова влада--Судові органи
   Виборче право

Кл.слова (ненормовані):
адміністративні суди -- виборчий спір -- виборець -- звернення до суду -- повноваження суду -- судова практика -- строк розгляду справи
Анотація: У статті, присвяченій дослідженню окремих особливостей розгляду виборчих спорів адміністративними судами, доведено відсутність уніфікованого правового врегулювання процедури їх розгляду. Унаслідок дослідження визначено, що право на звернення до суду у виборчому спорі мають усі носії виборчих прав.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Сиза, Н.
    Процесуальні повноваження суду щодо дослідження доказів у кримінальному провадженні [Текст] / Н. Сиза // Право України. - 2013. - № 11. - С. 189-197. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Кримінальне судочинство--Свідчення--Докази
Кл.слова (ненормовані):
повноваження суду -- дослідження доказів -- кримінальне провадження -- суб'єкт доказування -- отримання доказів
Анотація: У цій статті розкрито характер та обсяг процесуальних повноважень суду щодо дослідження доказів та їх використання для обгрунтування процесуальних рішень. З'ясовано, що вирішення питання про отримання доказів може здійснюватися судом як за клопотанням учасників судового провадження, так і власної ініціативи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Єфімов, Олександр.
    Правові засади цивільної юрисдикції [Текст] / Олександр Єфімов // Юридична Україна. - 2015. - № 4-5. - С. 105-108. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Цивільне процесуальне право--Цивільна юрисдикція--Підвідомчість
Кл.слова (ненормовані):
юрисдикція -- компетенція -- підвідомчість -- форма захисту -- спірні правовідносини -- виключна підвідомчість -- альтернативна підвідомчість -- договірна підвідомчість -- імперативна підвідомчість -- змішана підвідомчість -- повноваження суду
Анотація: Висвітлено питання визначення підвідомчості цивільних справ судам загальної юрисдикції. Досліджено співвідношення понять "юрисдикція", "підвідомчість", "компетенція", розкрито значення цивільної юрисдикції, їі класифікацію за видами та дії суду в разі виявлення непідвідомчості справи йому. У статті розкрито питання, факти та обставини, які суд повинен дослідити з метою усунення помилки при встановленні підвідомчості йому цивільної справи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

6.


    Серебрякова, Ю.
    Повноваження суду відповідно до проекту Господарського процесуального кодексу України [Текст] / Ю. Серебрякова // Право України. - 2017. - № 9. - С. 94-100. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Господарське судочинство
Кл.слова (ненормовані):
господарський суд -- господарське судочинство -- повноваження суду -- позивач -- судове рішення -- спосіб захисту прав -- принципи господарського судочинства -- доказування -- Господарський процесуальний кодекс України -- вніб 2
Анотація: Досліджуються питання реалізації повноваження суду щодо визначення у своєму рішенні такого способу захисту, який не суперечить закону відповідно до викладеної в позові вимоги особи, що впроваджується у проекті Господарського процесуального кодексу України. Наголошується, що введення у запропонованому варіанті в дію такого повноваження може призвести до обмеження дії принципу диспозитивності, порушення прав сторін і створення колізії зі ст. 20 Господарського кодексу України. Наводяться аргументи щодо доцільності наділення суду зазначеним повноваженням за певних умов, господарського суду - тільки за умови наявності згоди на це позивача, надання сторонам можливості надати нові докази у справі та до ухвалення рішення по суті справи.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Гаврилюк, Олександр.
    Людиноцентрична дискреція судової влади [Текст] / Олександр Гаврилюк, Лілія Катеринчук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 248-256. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова влада--Незалежність--Судова дискреція
Кл.слова (ненормовані):
повноваження суду -- принципи права -- гілки влади
Анотація: У статті відзначається, що одним із основних важелів впливу судової влади на баланс державної влади в Україні є судова дискреція, яка є складовою частиною функціонального елементу самостійної судової влади. У концепції «стримувань і противаг» суд без дискреції не є владою, оскільки його повноважень, абсолютно визначених законом, замало для впливу на суспільні відносини в Україні. На окремих прикладах практики Верховного Суду відзначено, що національному правосуддю притаманні нові риси, які свідчать про нову філософію роботи найвищого суду, – вони полягають у зміні підходів до інтерпретації та застосування законів, в основу яких покладається принцип верховенства права та справедливості.


Дод.точки доступу:
Катеринчук, Лілія

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)